Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tetszett a karácsonyi...

Nem tetszett a karácsonyi ajándék, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyámtól vizforralót kaptam ajándékba, igazából azt is akartam venni magamnak karácsonyra, tehát mondhatni majdnem jól jött ki a dolog. A gond annyi, hogy ez egy teljesen alap vizforraló, műanyag testű, és csak forral. Amit én akartam venni, az fém lett volna, és hőszabályozós, ami nagyon fontos lett volna, mert szálas teát iszok. Szóvá is tettem, hogy ezzel igy nem tudok mit kezdeni, erre először azt mondta, hogy visszavihetjük kicserélni, majd kis idő múlva bevágta a durcát és erőlködött, hogy rakjam csak el majd egyszer jó lesz. Nem akartam megbántani, mert láttam, hogy rosszul esik neki, de igazából az meg milyen, hogy most kaptam egyet, aztán utána meg veszek egy másikat, amit majd használni is akarok... Ti hogy látjátok ezt? 28/F

2016. dec. 24. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
Elégedj meg ezzel. Másnak ez se jut.
2016. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
88%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Nekem is volt már hogy nem tetszett amit kaptam és mást akartam ezért vettem magamnak egy olyat amilyet akartam és nem tudták meg.
2016. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem viselkedtél túl jólnevelten. Én Megköszöntem és eltettem volna, majd kb egy hónap múlva mondtam volna nekik hogy tönkrement, menthetetlen, ezért vettél helyette másmilyet.
2016. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Hát én úgy látom, hogy megbántottad.

Nem tudom, amúgy mi az isten van, de rengeteg kérdés van fent mostanában elkényeztetett huszonéves férfiakról, akik gyökerek a szüleikkel.

2016. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, férfiakról és nőkről.
2016. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
74%

Én pl nem kaptam semmit.

Boldog karácsonyt!:)

13/l

2016. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Hát nem viselkedtél túl jólnevelten. Én Megköszöntem és eltettem volna, majd kb egy hónap múlva mondtam volna nekik hogy tönkrement, menthetetlen, ezért vettél helyette másmilyet."


Nyilván nem gondolták volna, hogy teljesen hülyének nézem őket. Hazudni meg nem tudok.

2016. dec. 24. 20:12
 8/27 anonim ***** válasza:
46%

Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája! Hálátlan vagy!

26/N

2016. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem ismered a mondást?

Szuvenír nyihaha ne kukucska protkó!

Bunkóságból jeles!

2016. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Itt mindenki ennyire kretén??

Ha ez használhatatlan kérd el a blokkot és vidd vissza. A különbözetet kipotolod és kész. Miért kellene kerülgetnie egy számára használhatatlan vacakot ami ráadásul a helyet is foglalja?

Gondolom ha kapnatok egy méretben nem jó ruhát ti is visszavinnetek.

2016. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!