Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

3 hónapja költöztünk, újitjuk a házat, vannak gyerekeink is. Karácsonyra anyutol és mamámtol gáztüzhelyt kapok. Azt mondják nem fér be a kocsijukba (pedig tudom h befér simán) és a szállitást (ami 10 ezer ft) oldjam meg én. Nekem ez marha rosszul esik. Jó anyagi körülmények közt élnek, nekem meg elég a gyerekek és a házfelujitás.

2014. dec. 2. 16:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5
A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy felajánlottam ha elhozzák fizetem a benzint (kb 2 ezer ft) de ugye erre azt mondták hogy nem fér be a kocsiba

# 1/49Időpont 2014. dec. 2. 16:30 Privát üzenet
Én megmondanám, hogy köszönöm szépen, akkor nem tartok igényt arra az ajándékra, ennyi erővel én is megvehetem magamnak.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/49Időpont 2014. dec. 2. 16:31 Privát üzenet
Nincs kocsitok amivel elhoznatok? Mi siman kiszereltuk az ulest es belefert. En nem lennek elegedetlen ha ilyen ertekes ajandekot kapnek.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/49Időpont 2014. dec. 2. 16:32 Privát üzenet
Nézd, ha neked nem ér ennyit, akkor ne fogadd el, hanem vedd meg magadnak. Elárulom, az több lesz, mint 10.000 forint.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/49Időpont 2014. dec. 2. 16:33 Privát üzenet
Egyesek miken tudnak problémázni... Ha neked nem kell 10.000Ft-ért egy tűzhely, akkor mond hogy nem kell és kész. Összességében valóban nem szép, hogy fizetned kell egy ajándékért, de fölöslegesen idegesíted magad. Inkább örülj, hogy lesz egy tűzhelyed ilyen nevetséges összegért.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/49Időpont 2014. dec. 2. 16:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem nincsen kocsink.

# 6/49Időpont 2014. dec. 2. 16:38 Privát üzenet
Ajajj, szép Karácsonyotok lesz, ha már most ilyenen megy a vita.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/49Időpont 2014. dec. 2. 16:42 Privát üzenet
Say My Name nevű felhasználó válasza:

Akkor vedd meg jóval több pénzért. Bírom az ilyen öntudatos kismamákat/anyukákat akik azt hiszik körülöttük forog a világ...

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/49Időpont 2014. dec. 2. 16:46 Privát üzenet

ezek szerint kb 10 ezerért kapnál egy új, legalább 40 ezret érő (lehet 80 is) gáztűzhelyt

igazad van, száradjon rájuk, nehogy már pénzt adj érte ... vedd meg a boltban, és onnan vitesd haza, és így költs rák legalább 50, de lehet, hogy 100 ezret ... legyen már tartásod, hát mit képzelnek

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/49Időpont 2014. dec. 2. 16:47 Privát üzenet
Lehet hogy valóban nem fér be a kocsiba, hiszen egy hatalmas dobozban lehet szállítani, amibe egy halom hungarocell tartja meg, ezek nem férnek be egy személyautóba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/49Időpont 2014. dec. 2. 16:49 Privát üzenet
1 2 3 4 5

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek arról, ha a szülő szóvá teszi és elvárja, hogy a gyereke meglephetné ajándékokkal alkalmanként miközben a gyerek meg szokta lepni)?
Mit tegyek? Megkérjek egy idegent?
Mit CSINÁLJAK a szüleimnek karácsonyra?
Miért nem kaphattam ajándékot a szüleimtől? (Többi lent) (lottó)
Apukámnak pár nap múlva születésnapja lesz és ötletem sincs hogy mit készítsek neki. Tudnátok segíteni? =/
Lehet túlreagálom?! Miért nem akar nekem már semmit se adni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!