Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem hagyjak hogy...

Szüleim nem hagyjak hogy szellőztessek a szobámba. Hogy érzésem meg velük hogy ez fontos?

Figyelt kérdés
Estére nincs levegő, meg lehet fulladni de akkor sem nyithatom ki az ablakot, mert "csak kimegy a meleg és nem ezért tüzelünk". Mostmár meg ki sem lehet nyitni az ajtót mert apa beszegelte (mert szerinte ott jött be a hideg)17/L
2016. dec. 26. 13:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
90%
nálunk meg állandóan szellőztetés van hogy kihűl az egész ház. Becsukom, apám két perc múlva kinyitja. Vagy pedig játssza a barlanglakót
2016. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg durva, hát valahogy próbáld megértetni velük, hogy ez nem csak nektek, hanem a ház állagának se tesz jót hosszú távon, plusz ezt a beszegecselést sem értem, egy pokróc is megtette volna. 18/F
2016. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Ösztöl nyárig a büdibe ülnének?
2016. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mutasd meg a válaszokat nekik, lehet először kiakadnak meg hőbörögnek, de még az is előfordulhat, hogy tényleg szellőztetni fogtok. A 18 éves srácnak igaza van, kőkori és olcsó, de hatásos módszer plédet rakni a két ablak közé, felfogja nagyjából a hideget.
2016. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kovpet ***** válasza:
100%
Egy nagy szoba szellőztetése, ha elméletileg teljesen és nagyon-nagyon kicserélődik a levegő, akkor: (c*m*dt) 1kJ/kgK *70kg*20K=1400kJ=1,4MJ és 1MJ áram ára kb 11Ft, tehát 15 forint a visszafűtés ÁRAMMAL. A fa és a gáz minimum harmada ennek, tehát mondjuk alkalmanként 5 forintról beszélünk. (Azért valaki számoljon utána, fejben számoltam plusz kis google az értékek miat). Ez vihar a biliben. Szellőztess csak. A szögeket húzd ki és inkább szigeteljetek gumicsíkkal. :)
2016. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18 éves srác vagyok újra, még annyit, hogy a legtöbb épület azonnal "vissza nyomja" magából a meleget, ezt a szüleid is megtapasztalhatják, de tényleg fontos, hogy teljesen nyitva legyenek rövid ideig az ablakok. Remélem azért szót lehet érteni a szüleiddel kérdező. Sok sikert.
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!