Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám rajong a barátomért, mit...

Apám rajong a barátomért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, és nagyon szeretik őt a szüleim. Azonban apám mostanában nagyon el van szállva vele, hogy ő milyen jó nevelésben részesült, hogy én miért nem tudok olyan lenni, mint ő. Hogyha csak játékból elkezdem piszkálni, akkor egyből elkezdenek velem kiabálni, hogy hagyjam már békén, de ha engem piszkál-nem játékból-, akkor meg nevetnek, hogy jaaj, milyen vicces. Szeretem a párom, de ez már sok, amit az apám művel. Állandóan róla beszél, őt dicséri, én meg ha megszolalok, akkor levagyok ugatva, hogy nem tudok normálisan viselkedni. Mit tegyek? Kezdek itthon megőrülni.

16/L és 18/F


2016. dec. 28. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Csak nem vagy féltékeny ? Lehet, hogy apád ilyen fiúgyereket szeretett volna és most megkapta.
2016. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom, szerintem inkább örülj neki, hogy szeretik. Sokkal rosszabb lenne ha tiltanának tőle. Nálunk ugyan ez a helyzet csak én fiú vagyok és anyukám meg lánytesóm örökké barátnőmről beszél, vásárolnak neki stb. Én ennek örülök, jobb mintha ki nem állhatnák.
2016. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vigyél haza egy részeges punkot, hogy érezzék a törődést!
2016. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki hogy befogadták a családba, ha már 14 éves korod óta eggyüt vagytok nem sok szülö lenne ilyen engedékeny. Nem lehet hogy te beszélsz hülyeségeket a barátodnak és azért szolnak rád?
2016. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Örülj hogy apád normálisnak tartja a barátodat. Apád generációjának a gondolkodásában még bent van az, hogy egy nő férjével/barátával szemben lehet jópofa, de nem tiszteletlen.


Szerintem tart tőle, hogy a női szeszélyességeddel kihúzod véletlenül barátodnál a gyufát, sajnálná ha szétmennétek.


Mai kor viszonya közt ritkán fordul elő, hogy egy lányt első barátjának a felesége lesz, de azért apák néha gondolnak arra, hogy talán pont az ő lányánál meseszerűen alakulhatnak a dolgok, nem pedig úgy telnek lányai 20-as, 30-as évei, hogy nőiket gyakran cserélő férfiak használgatják őket, majd tovább állnak.

2016. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem részesültél jó nevelésben, az az ö sara.
2016. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!