Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyam folyton...

Mit tegyek ha anyam folyton sír, probálok segíteni de folyton sír rossz kedvű. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Történt egy dolog a családban ami eléggé megviselte. Szeretem anyumat meg minden de ez már kicsit beteges hogy minden nap legalabb 3x sir.Mondtam neki hogy nyugodjon le mert nem éri meg az egész erre azt mondja nagyon fáj neki. Elhiszem de eltelt mar sok idő és még tudom az elején vagyunk de akkor is úgy érzem én fogok megzavarodni a sírasatól.

#család #káosz #megzavarodás #Anya sír #Anyumatszeretem
2017. jan. 1. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudsz mit tenni, ez tőled független.
2017. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

És mi a konkrét problémája? Meg mikor történt?

Amúgy ha ennyire nem tudja feldolgozni, szakemberhez kell fordulni segítségért.

2017. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Értem de már nem bírom hallgatni.:( megzavarodok. Ha meg at akarok menni valakihez hogy ne erre koncentraljak akkor nem enged at.

Ideje lenne tullepnie mert mar eltelt sok ido :(

Es az a baj hogy senki nem jon meglatogatni anyumat szoval igy neki meg rosszabb :( meg a sajat anyja se .

2017. jan. 1. 13:21
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretne orvoshoz menni.

Azt mondja hogy ez evekig fog tartani ez a siras . (Korubelul olyan sulyu tragedia tortent mintha meghalt volna valaki.)

Szamara ennyire megterhelo volt ez .

En az elejen is jol birtam ,most is jol lennek ha nem lenne a siras 16/l

2017. jan. 1. 13:23
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Most komolyan az zavar tëged,hogy anyukád sír? Tényleg ennyire önző vagy,hogy még ebben is csak azt látod,hogy téged zavar ez az egész? ...
2017. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem dehogy.

Felreerted engem az is zavar hogy miert sir mert tenyleg bosszant hogy sir de ez meg oke engem az zavar hogy ennyi mennyisegben.

En probalok segiteni de tenyleg de igy nem lehet tanulni se :(

Segitek neki amit tudok es meg is koszoni .

Csak azt mondja nem birja mar sokaig :( 16/l

2017. jan. 1. 13:29
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Elhagyta az apukád, igaz? Idővel talán jobb lesz kicsit. De ahhoz hónapok, évek kellenek. Ha napi szinten vannak sírógörcsei, akkor tényleg jó lenne keresni egy pszichológust. Ha nem akar elmenni, mondd meg neki, hogy nagyon kimerít téged az ő szenvedése.
2017. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod (utolso) es igen.

Tudod milyen az ilyen kor 16 vagyok .

En is szoktam hibazni de apammal elek reg ota volt hazzasag meg minden es most csak ugy vege. :( nekem kicsit konyebb feldolgozni. De nyilvan gyerek fejjel nem konnyu de ez megmarad bennem orokre :(

2017. jan. 1. 13:41
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Akkor ezt is te írtad ki?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..

Nem kell megkérdezni ennyiiszer, édesanyád felnőtt ember, de ha csak sajnálni akarja magát, akkor te sem tudsz mit tenni. Egész biztos nagyon nehéz neki, de azon kívül, hogy támogatod, nem tudsz mit csinálni, rajta múlik, mikor szedi össze magát.

2017. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem en írtam ki de latom hasonlo a helyzet
2017. jan. 1. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!