Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretek valakit, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek valakit, akkor annyira a kedvében próbálok járni, hogy önmagamat félreteszem. Rossz dolog?

Figyelt kérdés
Tehát a személyiségem nem változtatom meg más miatt, csak magam miatt. De tényleg mindent igyekszem megadni a másiknak, időm pénzem, dolgaim nem sajnálom. De már figyelmeztettek hogy vigyázzak mert kihasználhatnak, ne álljak mindig igy készenlétben stb.
2015. szept. 13. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ismerős, nagyon is... :\


24/F

2015. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt csináltam és rá is baxtam...többet nem teszek ilyet
2015. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mit lehet tenni, szerepet játszani? Túl őszinte vagyok nem tudok hazudni sem megjátszani. Talán marad az, hogy megválogatom kit engedek közel magamhoz.
2015. szept. 13. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ember, aki ilyen már rejti ezt a tulajdonságát. Mert olyanná váltak az emberek, mint az állatok-némelyikük, sokuk.
2015. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező Nő Vagy?
2015. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De azért ne add fel magad teljesen.
2015. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz dolog mert ennek az lesz a vége, hogy megbántanak.
2015. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Önmagadat félretenni, feladni sosem helyes út. Az, hogy próbálsz neki mindent megadni, az nagyon jó, de ha neki is ilyen fontos vagy, hasonlóan fog tenni. Amiben benne van az is, hogy elfogad úgy, ahogy vagy, és neked nem kell változni.
2015. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó és kihalóban lévő dolog, azt mutatja,, hogy valóban szereted a másik embert.

Hátrány, ha mindenki felé ilyen vagy, és nem válogatod meg az embereket, mert van aki nem érdemli meg és visszaél vele. Az eléggé tud fájni.

2015. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az addig nem gond, hogy mindent igyekszel megadni a másiknak... a gond az, hogy magad félreteszed! Olyan lehetőség nincs, hogy mindkettőtöknek jó legyen? Mert a jó párkapcsolatok erről szólnak...
2015. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!