Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeret a Kisfiam. Mit...

Nem szeret a Kisfiam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagy szeretetben vártuk a kisfiúnkat. Csodás terhesség volt,könnyű szüléssel. A kórházban folyton velem volt, semmi gond nem adódott. 8 hónapos a kisfiúnk.Együtt élünk édesanyámmal,aki imádja az unokáját. Mivel közös a lakás, szinte minden nap látják egymást. Természetesen én vagyok az,aki folyton vele van, kicsit talán el is kényeztettem. Viszont az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy ha el kell mennem valahová és anyukám vigyáz a kisfiamra,mikor hazaérek (amit alig várok) szinte rám sem néz,észre sem vesz. Sehogy sem reagál a jelenlétemre. Ami miatt egyre többször sírok. Anyukámra mosolyog,kacag....én pedig csak úgy vagyok neki. Nem tudom mi miatt nem szeret,pedig semmi rosszat nem tettem ellene. Ő a mindenem,de megszakad a szívem,hogy jobban szereti a nagyanyját mint engem. Mit ronthattam el? Fog egyáltalán valaha rám is úgy nézni mint a nagyanyjára? Előre is kérem a kötekedő,rosszindulatú válaszolókat,hogy inkább ne is pazarolják az idejüket rám..Gyerekes a téma,tisztában vagyok vele, de engem nagyon bánt.
2017. jan. 2. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Helyesen: kisfiunk. Hosszú ú-val teljesen más jelentése van a szónak.


Próbáld kevesebbet bízni anyudra, és legyél vele többet te!

2017. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne állj igy egy nyolc hónapos gyerekhez hogy nem szeret. Inkább örülj hogy ott hagyhatod a nagyinál-ás hidd el, ilyen korban ez nem szeret-nem szeret téma, csak a nagyi érdekesebb, hiszen te az állandó biztos háttér vagy neki.

Kérlek kicsit gondold át a dolgaidat, mert ha már most ennyire függsz egy baba szeretetétől, a későbbiekben ez nagyon komoly bajokhoz vezethet.

2017. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. De nem az együtt töltött idő mennyisége számít. Te lehet, hogy többet vagy vele, de eteted, fürdeted, öltözteted, amiket mondjuk lehet, hogy nem is szeret, míg mikor a nagymamára van bízva, neki feltételezem, nincsenek iilyen dolgai, így csakis játszik vele.
2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt mutatja, hogy te vagy neki a biztos pont, tudomásul veszi, hogy te rendelkezésére állsz. Később nem így lesz, most még nagyon kicsi, hogy ki tudja mutatni a valódi érzelmeit. Most még anya=részem, ami mindig itt van.
2017. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves első. Köszönöm. A telefon és az autocorrect sajnos sokat ront a helyesíráson. Pedig nem ez lenne a dolga.
2017. jan. 2. 15:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak 8 hónapos, ilyenkor nincsenek olyan érzelmei, mint egy felnőttnek. Nem kellene így gondolkodnod, hogy nem szeret.
2017. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves második. Igazából nem függök a szeretetétől (sajnálom ha nagyon elkeseredett "hangnemet" ütött meg az írásom), csak első gyermekes édesanyaként próbálok mindent jól csinálni és eddig úgy gondoltam,hogy a viszont szeretet a Kisfiam részéről egyfajta visszaigazolása annak,hogy jól nevelem őt és boldog gyermek.
2017. jan. 2. 15:56
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló. Tény,hogy a peluscsere és az öltöztetés nem tartozik a kedvenc elfoglaltságai közé, de azért nem is utálja annyira. Anyukám tényleg csak játszik vele. De hát valakinek muszáj a kevésbé jó dolgokat is megcsinálni.
2017. jan. 2. 15:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj le, ettől még nagyon szeret, és pár hónap múlva téged akar majd feleségül venni, mert te vagy a legszebb a világon. ;)

Nem kell ebbe túl sokat belelátni.

2017. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
95%
Ez pár év múlva (4-5) fog kiderülni igazán hogy hogy viszonyul hozzád, mert akkor kezdi majd megérteni az érzelmeket de lehet hogy akár előbb. Ebben annyit tudok tanácsolni hogy próbálj vele több időt tölteni, és az estimese is sokat segít. (Semmi rosszindulat nincs abban hogy segíteni szeretnék)
2017. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!