Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akit kiemelt a...

Van itt olyan akit kiemelt a gyamugy? Ha igen miert?

Figyelt kérdés

Szeretnem tudni, hogy mekkora eselyem van itthon maradni, mert akar milyen rossz is itthon nem akarok intezetbe menni. Akar uzenetben, akar hozzaszolasban orulnek ha megosztanatok, hogy osszehasonlitsam a sajatommal.

A valaszokat felpontozom! (Amennyiben ertelmes es a temahoz kapcsolodik)



2017. jan. 5. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Miért emelne ki a gyámügy?
2017. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én családomban történt, de három gyereket vett el egyszerre a gyámügy a szülőktől, mert elhanyagolták őket - értsd, napokig még enni sem kaptak, és nem azért mert nem tellett volna rá. a gyerekek mégis haza akartak menni egy darabig. Utána leesett neki, nem csak naponta, de napjában többször is ehetnek, és az sem hátrány hogy nem két antialkoholistával vannak egy fedél alatt akik feszültségoldás gyanánt összeverik őket. Na akkor már egyáltalán nem akartak haza menni.
2017. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a szótár... alkoholistával akart lenni.
2017. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mar ketszer vedelembe vettek csaladon beluli bantalmazas miatt, jelenleg is vedelembe vagyok veve. Ha tortenik valami olyan itthon sirok az iskolaban, es ezt a tanarok is eszrevettek. Aztan egy ido utan mar nem birta magamban tartani, es beszamoltam az itthoni dolgokrol. Nem akarom hogy elvigyenek, de egyik vedelembe vetel oka sem volt olyan sulyos mint ami most zajlik es felek hogy elvinnenek.
2017. jan. 5. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell pedig értened, hogy ez hosszútávon nagyon ártani fog neked. Nem normálus dolig, hogy vernek.
2017. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd le nekünk őszintén, hogy mit tesznek és majd megmondjuk őszintén, hogy jogos e a kiemelés vagy sem?
2017. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha konkretizálnál tudnánk segíteni hogy kivehetnek e.


minket öcsémmel elvitt a gyámügy, mert fizikai és nagyon durva lelki támadásoknak voltunk kitéve, van olyan heg rajtam ami így évek múltán is látszik hála apámnak pl.

2017. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Megértem hogy félsz hova kerülsz, de hosszútávon a te érdeked hogy kiemeljenek a bántalmazó környezetből. Egy osztálytársam volt akit elvettek az anyjától. az anyuka, aki egyedül nevelte a gyereket, lelépett egy pasival, hátrahagyva a lányát. napok múlva jöttek rá hogy a kicsi egyedül van otthon. Ő egyáltalán nem érezte rosszul magát ott ahova került - a kecskeméti gyermekfaluban. Jó tanuló, intelligens ember lett belőle, aki emelt fővel küldhette el a francba a vér szerint anyját, amikor beállított hozzá -és tudni akarta dolgozik-e már. A lényeg: az ismeretlen helyzet nem biztos hogy rossz.
2017. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem igazan szeretnem leirni. De nem akarok elmenni, viszont az iskolanak jelentenie kell a dolgokat. Ha elakarnanak vinni meddig lehet elhuzni? Kb 1 ev az realis?
2017. jan. 6. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!