Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezer elvehetne a gyamugy a...

Ezer elvehetne a gyamugy a batyamtol hogy 10 evvel idosebb fiuval vagyok egyutt?

Figyelt kérdés
A testverem a gyamom es megismerkedtem egy nalam 10 evel idosebb fiuval en 15 o 25 eves mindig azt mondja hogy azokra a gyerekekre erzekenyebbek mint akit szulo nevel es konnyebben elvihet a gyamugy! Ezer elvehetne a gyamugy a batyamtol hogy 10 evel idosebb fiuval vagyok egyutt?
2015. júl. 18. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mi köze a gyámügynek a magánéletedhez?
2015. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Valóban szigorúbban ellenőrzik. De ha rendesen jársz iskolába, nem bűnözől és nem esel teherbe akkor nem lesz gond. De ha a felsoroltak közül bármelyik előfordul akkor számíthatsz arra is, hogy elvisznek.
2015. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, dehogy, magánügyed, hogy kivel jársz.
2015. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
maganugyed, hogy kivel vagy egyutt, de azert felmerul a kerdes, hogy miert nem egy sajat korosztalyodbeli fiuval vagy? nem a te reszedrol ciki, hanem a partner reszerol. egy 25 eves ffinak mar teljesen mas celjainak terveinek kellene lennie, nem olyannak, amiben helyet kap egy 15 eves gyereklany. nagyon sok az a 10 ev koztetek, szerintem a batyad is igy gondolja.
2015. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Betöltötted a 14-et, innentől kezdve a te egyéni dolgod, hogy kivel jársz. Annyi a megkötés, hogy nem szexelhetsz 12 év alattival. De miután a beleegyezési korhatár (14 év) fölött vagy, felső korhatár nincs.
2015. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha teherbe esel biztos rád fognak eléggé nézni, de ha nem hívod fel magadra semmivel sem a figyelmet, nem lesz gond.
2015. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Tévedés ne essék! - felső korhatár is van!

Nevezetesen 18 év.

.

"...10 evel idosebb fiuval vagyok egyutt?"

Együtt vagy, vagy csupán "jártok"?

Ha együtt vagy a sráccal, másutt nem lehet, csak bátyádnál, ugyanis még önálló életvitelre alkalmatlan vagy.

Amennyiben így van, bátyád azt tilt ki lakásából, akit csak akar, akár karhatalmi segédlettel is. Ez pedig neked is hátránnyal járna!

2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos tapasztalatból irom nekem az egyik uncsitesóm 15eves barátja 26eves.ezt meghallota a hivatal "faluban élnek" es kiment a gyámügy es azt mondta, mivel nincs 18 eves a lany ezert meg kiskorú,es ha nem fejezik be akkor elviszik javító intézetbe a fiút pedig kiskorú megrontasert felellnie kell!!


Ha. Teherbe esne a lany akkor azzzonal közbelép!


Sokan irjak mert betöltötte a 14evet "ez meg nem nagy korunak szamit" azert irtam le ezt a tortenetett mert ez nem az én véleményem amit én igy gondolok.....hanem mert volt bennem reszem az uncsim által!

"azota a srácot feljelentették!

2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"Tévedés ne essék! - felső korhatár is van!

Nevezetesen 18 év. " - ez természetesen nem igaz Magyarországon. A 18 éves felső korhatár a 12-13 évesre vonatkozna, nem a 15 éves Kérdezőre

2015. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
#8, ez továbbra sem az USA... ha nekem mondana ilyent egy gyámügyes, valszeg visszakérdeznék, hogy abbahagyja az általa "erkölcsvédőnek" szánt aljas hazudozást, vagy jelentsem fel zsarolásért... ez kb ennyi.
2015. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!