Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem adhatja oda az...

Apám nem adhatja oda az újdonsült nőjének vagy a gyerekének az autómat ugye?

Figyelt kérdés
Apám vette nekem az autót, de minden teljesen az én nevemen van. Nem adhatja oda nekik ugye? Vagy ha elviszi valamelyik akkor feljelenthetem, hogy ellopta?

2017. jan. 6. 14:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16%
Visszavonhatja.... Bocsi
2017. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha te vagy a tulajdonos, akkor senki nem adhatja senkinek, pont.
2017. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%
De jó, megjött a gyk legalja is, akik csak acsarogni tudnak válasz helyett.
2017. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

A neveden van, így nem használhatja jogilag. Viszont szerintem a kulcsot se rakd le, a TE autód, te rendelkezel felette, a kulcs is hozzátartozik, így 100% hogy nem használja. :D

Nos a visszaperlés költséges, macerás,hosszadalmas, én nem is biztos, hogy visszakapná,úgyhogy csak nyugalom.:)

2017. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
12%
Ki tankolja, szervizeli, fizeti a KGFB-t? Mert bármelyiket ő akkor megszívtad.
2017. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%

Ráteszel egy kormányzárat 1.300 Ft-ért, és a gond letudva!

[link]

2017. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
"Ki mondta, hogy eltart? Biztos nem lesz a qurvájáé az autóm." Ha ilyen nagy pofád van, akkor egyrészt visszavenném a helyében az ajándékot, másrészt- mivel úgysem tart el, kibacnálak a házból. Nehogy már egy fedél alatt kelljen lenned apád élettársával. Ha már ennyire zavar, hogy nem remete apád , el lehet húzni onnan.
2020. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!