Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket szeretgettek a szüleitek?

Titeket szeretgettek a szüleitek?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem a szüleim sose öleltek meg, sose pusziltak. Mikor össze jöttem néhány évvel ezelőtt a párommal, nekem fura volt, hogy ők megpuszilják, átölelik egymást ha találkoznak. Persze tudom ez a normális, de nálunk ilyen sose volt. Mi az oka annak hogy nem?
2017. jan. 10. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem anya mindig! Még szinte most is naponta megpuszil stb...pedig már felnőttem! Apám sose, igaz nem is jó a kapcsolatunk.

A barátomat a szülei se puszilgatták, meg ölelték, ez látszik is hogy engem is nehezére esik megölelnie...:/

Ez ember és család függő, hogy ki miylen családban, miylen szokásokkal nőtt fel!

23 L

2017. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Anyukám sose tudta hogyan öleljen át. Én átöleltem, ő sokszor a szatyrokat se tette le, csak annyit mondott, most nem tud megölelni, mert tele a keze. Többször is volt olyan, mikor ide jött, se puszi, se ölelés, rögtön elmondta mi a baja éppen. Apámról nem tudok nyilatkozni, amíg gyerek voltam, sose puszilt meg, sose ölelt, anyukámat se, karácsonykor annyit mondott, hagyjuk békén az ajándékok a fa alatt vannak.
2017. jan. 10. 16:21
 13/17 longlife ***** válasza:
8%
#12 re válasz....Ha anyud azt mondja tele a keze a szatyorral.....az ölelésedből lecsúszik a kezed a szatyorig,kiveszed a kezéből leteszed a z asztalra,földre,és újra átöleled...nyilván azt mondja várj egy picit had vegyem le a kabátot,ha leveszi a kabátot akkor meg azt mondja majd jaj lányom had üljek le egy kicsit,mert szakad le a lábam...Ezek csak KIFOGÁSok..
2017. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13! Egy ölelés nem ezeken múlik. Szerinted nem akartam neki segíteni? Hülyeségeket írtál de nagyon, bocsi.
2017. jan. 10. 16:58
 15/17 anonim ***** válasza:

engem valamennyire szeretgettek, a puszi nagyon gyakori volt, de ölelgetés, ilyesmi szerintem nem, vagy nagyon kevés.

A barátomat se nagyon babusgatták, és most mi egymásnak adjuk meg ezt a szeretetet, ölelgetést, ami akkor kimaradt.

2017. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Baba korom óta soha. Nem is igazán éreztem, hogy szeretnének, inkább csak lakótársak voltunk mindig.
2017. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi úgy "ölelkeztünk" "apámmal", mint ahogy Sztálin megölelte azt a kislányt a propagandafilmben.
2017. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!