Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek a szüleitek beleszólnak...

Nektek a szüleitek beleszólnak abba, hogy az egyetemre bemenj-e betegen?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy hasmenéses vírust, már 2 napja alig élek.
2016. dec. 6. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kifejezik nemtetszésüket, de nem erőltethetik rám. Hasmenéssel tuti nem mennék be. Elég kellemetlen lenne ha egyetemre menet a buszon kap el a rossz pillanat, wc pedig sehol. Na akkor mi lesz? Inkább kihagyom az előadást, de tele gatyával nem ülök be.
2016. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szolnak érte,tudják,hogy ha beteg vagyok akkor nagyon nyűgös is.
2016. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenéssel nem mennék sehova sem. De szerintem ez a normális, hasmenéssel nem mászkál az ember, mert nem tud. "Beleszólnak". Ami azt jelenti, hogy ha beteg vagyok, akkor mondják, hogy ne menjek egyetemre, menjek el orvoshoz.

A te szüleid azt akarják, hogy menj be így?

2016. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg van akit ennyire felügyelnek, mint a középiskolában? :)
2016. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

jesszus.. az ilyen szülőt sem értem.. azért ha valaki tényleg beteg (ráadásul ez vírus) akkor ne akadjon már ki ha a gyerek nem megy be. pláne ebben a korban már hagyja hogy a gyereke döntse el mikor mit tesz.

Azt még érteném ha az bosszantaná ha egy kis náthával nem mész be..,de azért ez annál sokkal komolyabb..

2016. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
még mindig jobb, mint ha azzal szórakoznának, hogy lépten-nyomon megijesztenek. Na az az igazi kicseszés egy hasmenéssel küzdő ember számára.
2016. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Most kezdtem az egyetemet és fizetősön vagyok, tehát azt csinálok amit ők mondanak, beletörődtem. Meg nem is megy annyira a suli, hogy visszapofázzak. Ráadásul otthon lakom, így nincs lógás vagy ilyesmi.

Én is nyűgös vagyok, nem is kicsit.

Vettem be hasfogót, azzal elleszek, csak délutánra megyek amúgy is.

2016. dec. 6. 10:31
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon gázosak a szüleid. Normális szülő inkább segít mindenben, hogy a gyerekének ne kelljen kimenni a lakásból ilyenkor. Ők meg elküldenek? Nem normálisak.

Nem ettől leszel jó tanuló, hogy hasmenéssel elmész iskolába.

Nekik még sose volt hasmenésük? Ilyenkor elég kellemetlen utazni, idegen helyen lenni. Én nem mennék el a wc közeléből :D

2016. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Már a kérdés is furcsa. Semmibe nem szoltak bele az egyetemen.
2016. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Én támogatotton vagyok, ràadásul 120 km-re a szüleimtől, így fogalmuk sincs mennyi órára járok be. Azt tudják hogy néhány előadásra nem igazán szoktam bemenni...

Viszont az albèrletet ők fizetik, ezért nem linkeskedek és a vizsgaidőszakban keményen tanulok.

Ha beteg lennék biztosan nem akarnák hogy bemenjek.

2016. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!