Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mik lehetnek a gyermekkorban...

Mik lehetnek a gyermekkorban történő lelki terror következményei?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
akár - ne adj isten - politikus is válhat belőle.
2017. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szinte lehetetlen megjósolni, minden eset egyedi. Kifejtenéd kicsit specifikusabban? Akár privátban is.

Az biztos, hogy lehetnek következményei, de nem lesz valakiből feltétlenül roncs, ha tudja kezelni.

2017. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
91%
Ugyanúgy lehet gátoltság, mint agresszió az eredmény.
2017. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mentális rokkantság, stressz, sosem fog megnyílni emberek előtt, káros szenvedélyek. Sok féle lehet.
2017. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Legtöbbször annyira foglalkoztatja a sérültet az eset, hogy nem tud másra fókuszálni és ő is ilyennél válik.


[link]

2017. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Nekem még nagyban tart az egész, ha gondolod mesélek privátban.
2017. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább abban jelentkezik a dolog hogy a mai napig nem vagyok képes kialakítani normális emberi kapcsolatokat és örök magányban kell leélnem az életem mert sehol nem találom igazán a helyem.
2017. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem sokszor vertek és terrorizáltak (főleg apám). Nálam a következők alakultak ki: személyiségzavar, szorongás, stressz, önértékelési problémák, általános depresszió, szellemi visszamaradottság (kb. 16 éves szinten).

26/F

2017. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy túl tud lendülni rajta és teljesen normális életet tud élni, ahol tudja, hogy független és elég erős ahhoz, hogy meg tudjon állni saját lábán.
2017. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!