Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan "javíthatnám meg" újra...

Hogyan "javíthatnám meg" újra a kapcsolatomat a lányommal?

Figyelt kérdés

Mostanában sok veszekedésem akad 15 éves lánykámmal.

Még kicsi volt mikor a férjemmel elváltunk és 2 éve együtt élek egy másik férfivel, akit a két fiam eltudtak fogadni teljes mértékben. Viszont a lánykám, az elején még elbeszélgetett vele, voltak is közös programjaink, amikor én így kívülről azt láttam, hogy nagyon kedvelik egymást. Viszont mióta megtudta, hogy terhes vagyok és szeretnénk összeházasodni, azóta teljesen másképp viselkedik. Az utóbbi veszekedésünk során azt vágta a fejemhez, hogy én megszülhetem azt a gyereket, de ő biztosan nem fogja semmibe venni, mert ez a férfi nem is tartozik a családunkba, és semmi köze hozzánk. Próbáltam higgadtan reagálni, de ez már túlon-túl sok volt. Azóta alig jön ki a szobájából, ha pedig ki is jön akkor is duzzog, és flegma arcot vág. Mit tehetek?



2017. jan. 14. 23:59
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Mellesleg a párommal semmiféle veszekedése nem volt, nem tudom miért csinálja ezt. A fiaim teljesen jól fogadták.
2017. jan. 15. 00:02
 2/37 anonim ***** válasza:
77%

Biztosan nem érzi magàt biztonsàgban. A hàrom gyereknek egy az apja?

Ők mennyi idősek?

Lehet azt gondolja ők is apa nélkül nőttek fel, a negyedik is így fog. Esetleg téged hibàztat ezek miatt?!?!

Te hàny éves vagy?? Esetleg tart tőle hogy az ő nyakàba lessz varrva a gyerek...

2017. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Semmit, kamasz.


Turelem, es hagyd ra ezeket a dolgokat.

2017. jan. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
26%
Majd rá fog jönni, hogy nem körülötte forog a világ.
2017. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen világos: Mivel csak fiú testvérei vannak,ezért utánad neki fog a legtöbb problémát okozni a baba.Nem akar 15 évesen pótmama lenni.
2017. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
44%
Én pont fordítva vagyok ezzel. Apukám feleségét ki nem állhatom, de az öcsémet (aki féltestvérem) mindennél jobban szeretem. 14/L
2017. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Kamasz. Rosszul viseli hogy már nem az apukája él veletek hanem egy másik férfi, erre még rá tetéz hogy az a t kettőtök közös gyereke lesz.

Lesz egy testvére egy másik férfitól.

Fél hogy esetleg az a baba lesz folyton a középpontba és már nem fog annyi figyelmet szentelni rá.


21/L

2017. jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Aggódik hogy kevesebb figyelmet fog kapni, mert minden a baba körül fog forogni (szerintem). Ami teljesen normális. Nem kéred meg a párod hogy kérdezze meg a lánytől Ő, hogy mi a probléma és beszélgessenek? Lehet értékelné ha látná hogy a párod foglalkozik vele.
2017. jan. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
24%
Én is utálnék egy ilyen anyát már bocs. Gondolom ahány gyerek annyi apa. Biztos nemcsak a férfiak hibája. Semmi stabilitás nincs szegény lány életében. Azt is gondolom, hogy nem akar újabb koloncot a nyakába. Biztos nem egyedül gondozod a két öcsit sem.
2017. jan. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
27%
3 gyerek mellé egy negyediket is? Hát elég bátor vagy. Gondolom becsúszott gyerek és emiatt házasodtok össze. Hát nem azért, de egy ilyen kapcsolat nem szokott túl tartós lenni. Főleg, ha 1 válásod már amúgy is volt (van tapasztalatom családomban), a 2. se fog életed végéig tartani. A kamasz lányod jól ismer téged. Pottyantasz felelőtlenül még egy gyereket...
2017. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!