Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lemondanal egy gyerekedrol,...

Lemondanal egy gyerekedrol, hogy ne kockaztasd hogy a masik 3-at elvegyek toled?

Figyelt kérdés

Szamitana az, ha az uj parod is erre biztatna? (Aki ugye csak a neveloanyja a gyereknek)

Lemondanal az elso gyerekedrol, csak azert hogy ne kockaztasd azt, hogy a masik 3-at is elvigyek?


2017. jan. 15. 18:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

En a 17 eves gyerek vagyok a tortenetben. De egyebkent nemreg irtam ki egy kerdest ezzel kapcsolatban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Egyre tobbet hallok olyan megjegyzeseket arra, hogy orulne, ha elmennek, meg hogy 18 evesen ki akar tenni innen. A legtobbet ittasan mondta, de peldaul penteken is megmondta, hogy tenyleg jobb lenne ha elmennek innen. Mar a szobambol is felek kimenni, akar elmenni enni vagy akar elmenni pisilni. Inni is inkabb a szobamban iszok, behozok egy flakon asvanyvizet, hogy ne kelljen kimennem inni.


Aztan ez a kerdes ugy merult fel bennem, hogy apaek nem tudjak, hogy szoltam errol a suliban es hogy a iskola bejelentest tesz. (Meg elmeletileg nem tettek meg, mert szerettek volna apaval beszelni) De megigertem apaeknak hogy megint beszelunk, es a jovo heten fogunk beszelni. Es szeretnem a tudtukra adni, hogy szoltam, de felek. Attol is, hogy apamat ellenem forditja a neveloanyam, vagy miattam lelep a ket kistesommal.

Elnezest a helyesirasi hibakert, nem tokeletes, foleg a vesszokkel lehet problema, de remelem erthetoen irok.

2017. jan. 15. 19:25
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 ha a tesókkal is így bánnak akkor a legjobb ha arra törekedsz hogy őket is elvegyék. Valószínüleg nagyszülők vagy közeli családtagok lennének az elsők a gyám választásnál szóval attól ne félj hogy többet nem látod őket. A suli még nem jelentette be? Ha az apuval való beszélgetés után se teszik meg ezt akkor a védőnővel/háziorvossal is beszélj illetve bizonyitékot is próbálj keríteni tehát ha megvernek akkor képeket róla vagy egyből irány látétre .
2017. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Epp ez az, hogy nem igazan lenne kihez kerulnom, talan a tobbi testveremnek igen, de nekem kovetkezo "otthonom" valoszinu a gyermekotthon lenne. Ami lehet ennel is rosszabb lenne.
2017. jan. 15. 19:37
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj koleszba indokold azzal hogy tul sokan vagytok otthon.
2017. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meg 18. Meg eleg soka leszek az, es addog szuloi beleegyezes kellene, ami jelenleg elegge eselytelennek tunik.
2017. jan. 15. 19:41
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
15 szülői beleegyezés kb egy alàírásbol áll . Írd alá te
2017. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az anyukàd hol van???

Apàd bànt titeket vagy a nevelőanyàd??

2017. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. mostmàr értem, elolvastam a többi kérdésedet is. nagyon sajnâllak!! Jól tetted, hogy szóltàl a suliban! Ha elkerültök onnan mind a nègyen, sokkal jobban jàrtok! Arra gondolj, hogy azok a gyerekek neked köszönhetik a lelki békét ha elveszik őket!!! Mert ez így nem élet!!
2017. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ha az egyiket nem tudják nevelni a többit mért tudnák

amúgy egy 17 évessel már nem foglalkoznak a gyámügyön mire lemegy az eljárás már rég nagykorú vagy

2017. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva:


NEM!

Nem mondanék le egyetlen gyerekemről sem, de nem is éltem úgy, hogy el akarják venni tőlem.

Igaz, eszembe sem jutott volna olyannal összebatyuzni, aki miatt ez lehetségessé vált volna és azzal újabb gyerekeket gyártani.

Apád egy felelőtlen idióta!

A nevelőanyád meg menjen a francba, ő a probléma gyökere!

2017. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!