Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet egy szulonek...

Piriiiii kérdése:

Mi oka lehet egy szulonek arra, hogy a gyereket sosem olelte, puszilta meg, sosem mondta neki, hogy szereti, sosem erintkezett vele, sem egeszen kicsi koraban, sem soha, azon kivul, hogy esetleg nem is szereti?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezt látta a szüleitöl, nem olyan tipus, akinek megy a nyalás-falás, gátlásos, stb.
2017. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez valamilyen személyiségzavar, de elfelejtettem a nevét.
2017. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Az èn apukám is ilyen volt. Ma már nem is beszélek vele. Rájöttem mert utál. Annak se örült hogy megszülettem.

Hat ez van.

2017. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, vannak olyan emberek, akik ehhez túl merevek, vagy gátlásosak, de ettől még szerethetik a gyermeket.
2017. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en apukam sem egy olelos fajta, megis tudom hogy szeret es en is szeretem ot. Ez szerintem egy szemelyisegjegy, vannak emberek akik nem tudjak/szeretik kimutatni az erzelmeiket.
2017. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
En apam is csak akkor ert hozzam amikor megutott. Gondolom ezt hozta magaval otthonrol.
2017. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám is ilyen, én is ilyen vagyok. Nálunk egyszerűen nem szokás nyalni-falni meg szorongatni a másikat, meg mondogatni, hogy szeretjük... mi tudjuk anélkül is.

Szokás kérdése. Én pl. attól viszolygok, mikor látom, hogy az anyukák-apukák szájon puszilgatják a kisgyereküket, aztán egymást, meg úgy gügyögnek, mint a gyogyósok.

2017. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Vagyok, köszi a lepontozást. Nos, hogy magyarázkodjak, a szüleim még magázták az ő szüleiket, ez volt akkoriban a követelmény. Eléggé zárkózott emberek, akik az érzéseikről nemigen beszéltek, mert náluk,otthon ez nem volt divat. Engem sem ölelgettek, puszilgattak sosem, de keményen fogtak. Ezt köszönöm is nekik, mert nem kallódtam el. Én már nyitott vagyok, és egészen más vagyok a gyerekemmel(puszi, ölelés, birkózás, hülyéskedés), de meg tudom őket érteni.
2017. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pontosan úgy van, ahogy a kérdésben olvasható. Anyám mindenféle elmezavarral küzd, apám pedig agresszív és nárcisztikus. Anyám soha nem foglalkozott velem igazán, apám gyerekként sokat vert, tiniként pedig sokat terrorizált. Az eredmény természetesen az lett, hogy mostanra nem tudom milyen érzés lehet szeretni valakit, mert még a "szeretet" fogalmát sem ismerem.
2017. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!