Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti rábíznátok a 11-es gyereket...

Ti rábíznátok a 11-es gyereketekre a most elsős gyereketeket így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rossz hír ért így a sulikezdéssel kapcsolatban, mert most lesz elsős a kistestvérem és azt mondták, hogy innentől minden nap nekem kell mennem érte, mert ők nem fognak ráérni soha. Átszámolva 1 órával érnék később haza. Amit tudni kell, hogy a testvérem idegesítő és folyton visítozik meg ordibál, sír, káromkodik és elég ciki így vele utazni. Eddig, amíg oviba járt, attól csak 10 perccel értem később haza és csak heti 1-szer kellett mennem érte és akkor már mindenki nézett, hogy milyen a gyerek.

2016. aug. 29. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
70%

Az en szemelyes velemenyem az , h nem fair h töled varjak a megoldast , gyerek intezeset.

Mikor gyereket vallal valaki akkor ne arra szsmitson h majd a nagyobb gyerekek pesztrálják.

Neked jogod van a sajat szabadidödhöz.

Vigaszkent ott van a kinai minta , ahol a csaladban folyamatosan hoznak egymasert aldozatot , merthogy azert van a csalad , h tegyunk egymasert

2016. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
34%
Milyen szülő az aki nem ér rá és áhh.. akkor minek nekik még egy gyerek ha neked kell vinni ide oda -.- am 2-3 év és egyedül is tudd majd menni
2016. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Régebben is amikor nem kezdtem el egyedül járni úgy 4. osztályig akkor is mindig valami ismerős vitt haza.
2016. aug. 29. 21:24
 4/68 anonim ***** válasza:
28%
Te tényleg közel 18 éves vagy? MErt az írásod alapján max 12...
2016. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
37%

4#

Te meg tanulj meg olvasni.

2016. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy nem érnek rá a szüleid?
2016. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim válasza:
77%

Én biztosan nem a gyerekemmel hurcibáltatnám a másik gyerekemet...Ha már szülök gyereket,akkor azt azért teszem mert szeretném és készen állok arra,hogy bármi áron is,de a gyerek lesz mindig az első..és nem a munka és az egyéb elfoglalni való.

Oké én megértem,hogy szerettek volna gyereket lett is nekik egy majd a kedves kérdezőnek szült az anyukája egy gyereket gyakorlatilag az ilyet sose értettem hogy az ilyen embernek minek gyerek pláne több..

2016. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
A munka miatt nem érnek rá.
2016. aug. 29. 22:10
 9/68 anonim ***** válasza:
62%

Persze, segíteni kell a családnak, de nem vagy köteles feláldozni a saját idődet, nem a te gyereked.

Egyezz ki velük, hogy pl heti 2x vagy eseteg 3x szívesen elhozod, de többször nem tudod, sajnálod. Szerintem ez is nagy segítség, de ne várják el, hogy minden nap ez a te feladatod legyen, más dolgod is lehet!

2016. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Tudják, hogy nincs semmi dolgom, nem hagynak engem a barátaimmal lógni ígyse-úgyse vagy elmenni otthonról. Az a baj, hogy anyám nem hagyhatja el a munkahelyét 5 előtt és húgom nem bír addig sehol sem lenni, apám meg 12 órás munkát nyom.
2016. aug. 29. 22:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!