Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti engednétek, hogy a...

Szülők, ti engednétek, hogy a fiatok barátnője hozzátok költözzön?

Figyelt kérdés
Három hónapja vannak együtt. A csávó dolgozik ugyan, de nem korai kicsit egy idegent így beengedni egy család életébe?? Azért lenne rá szükség, mert a csajt a főbérlő kitette az albérletből, a pasit meg már jóval előtte kitiltotta. Addig lakna ott amíg nem talál új albérletet.

2017. jan. 22. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Lófaxt, 3 hónap ismeretség után.

Vajon miért lettek kitiltva, kitéve? Biztos a példás viselkedésükért.

2017. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem engedném. Ez még nem ismeretség, gondolom te még nem ismered, azt se tudod milyen a jelleme.
2017. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom, dehogy!

Menjenek, keressenek újabb albit és tanuljanak meg ember módjára viselkedni!

2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
csak én zavarodtam össze h ki költözik kihez?:D mármint " A csávó dolgozik ugyan, de nem korai kicsit egy idegent így beengedni egy család életébe?? " a kérdéssel ellentétben nekem ez azt sugalja h lányod pasija akar oda jönni.
2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem. 3 év után sem. Oldja meg.
2017. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es! :D:D:D


A "csávó" valamilyen rokona, talán a testvére a kérdező.

Nem tetszik neki, hogy a "csávó" oda akar bútorozni egy tyúkkal.

2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Biztos hogy nem.
2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Kizárt!


Ha a "csávó" a fiam, az hazajöhet, a csaj meg menjen szintén a szüleihez, vagy barátaihoz.

Aztán keressenek így albérletet, ha össze akarnak batyuzni.

Nálam 3 hónap ismeretség és ilyen előzmények után nem csinálhatnának diliházat, vagy kuplerájt.

2017. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem, és 3 év után sem. Oldják meg, de ebbol szokott az lenni, hogy a másik nyakán maradnak. Kizárt... amúgy sincs kedvem egy vadidegent kerülgetni a lakásomban.
2017. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Huszonévesként rengeteg ilyet látok a környezetemben..Én nem is értem.Felnőtt,dolgozó emberek, költözzenek össze ketten egy albérletben, ne a szülők nyakára vigyük a párunkat.

Meg szerintem ilyen fiatalként jobb is az embernek,ha kettesben lehet a párjával,nem kell alkalmazkodni a családhoz stb.

Bennem fel sem merült soha,hogy költözzek a szülei nyakára..Vagy hogy őt hozzam haza lakni.

2017. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!