Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a fiatok...

Mit szólnátok ha a fiatok bejelentené hogy van egy 7-8 évvel idősebb barátnője (a fiú 15-16 éves) Elfogadnátok a lány vagy féltenétek a fiatokat tőle a kor miatt? Engednétek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tiltanám a kapcsolatot. hiszen egy kamasz úgyis az ellenkezőjét teszi annak, amit a szülő mond. próbálj meg beszélgetni vele, vagy a lánnyal. természetesen finoman, szinte kérdezve. játszatok szerepcserét szóban. ki mit tenne. a lényeg, h ne követelőzz, ne vádaskodj. (valószínűleg csak fel akar vágni a haverok előtt.)
2009. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiút nem igazán van miért félteni egy idősebb lány miatt.Forditott felállásban gáz lenne,meg igaza van az elsőnek is,teljesen felesleges tiltani,csak megrontod a viszonyotokat.
2009. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani, fiam még nem akkora, hogy barátnője legyen.

20 éves koromban volt egy 40 éves pasim, persze nem maradtam vele :) Szüleim előbb ki voltak akadva (most már nagyon meg tudom őket érteni), majd meghivták a pasit haza vacsorára. Akkor én is megnyugodtam, hisz úgy tűnt, próbálják őt elfogadni és nincsenek ellene annak, hogy vele legyek.

Szr próbáld ne mutatni, hogy ellenzed. Hivd meg őt hozzátok, v menjetek el valahova együtt. Igy sikerül közelebb kerünöd hozzájuk, te is jobban belelátsz a kapcsolatukba, jobban "szem előtt" lennének. Ha pedig a fiad tényleg szerelmes, akkor bármilyen szigorú tiltás sem fog fogni rajta.

Kitartást, gondolj arra, hogy ezek a szelermek általában nem tartanak örökké.

2009. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is csak egy saját pédát tudok mondani neked.

22 évesen volt egy 16 éves pasim.

Nagy volt a szerelem, meg minden, de elmúlt.

Én egyetemre jártam, Ő középiskolába. Túl nagy volt a szakadék közöttünk. Talán 1 vagy 2 hónapig tartott. Addig szép volt.

Hagyd őket, úgysem tudsz mit tenni. El fog múlni :-)

2009. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Örülnék. Mint férfi, aki most 21 éves, belegondoltam, hogy ha majd lesz gyerekem (fiam), és majd 15-16 éves lesz, jobb szeretném ha azt jelentené be, hogy van egy idősebb csaja mintha azt jelentené be, hogy meleg, vagy emós (még a helyesírás ellenőrzöm is alá húzta :D), vagy mit tudom én, hogy mi baja van most ezeknek.
2009. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk ugyan fordítva volt én 17 pasi 29 de tiltották és mondták válasszak, én persze mentem, a kapcsolatnak persze vége lett és a kapcsolat sosem tudott helyre jönni a szülőkkel... nem érte meg sztem nekik tiltani mert valamennyire elvesztettek és nem is volt sokáig az a pasi, és a csavar hogy a férjem is 12vel több, de az nem volt nekik baj... ki tudja őket megérteni... 26/L

most szülőként úgy gondolom nem szabad tiltani, de ki tudja mit fogok szólni egy emóshoz vagy ha azt mondja tényleg hogy meleg... nem mintha bajom lenne velük, csak ne az én gyerekem legyen ilyen...

2009. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok,és 19 évesen volt egy 15 éves barátom.Kinézett 18-nak.Az ő szülei azt mondták csak nehogy gyerek legyen.Anyuméknak azt mondtam hogy 17éves:S De ez sem tartott sokáig,csak 2 hónapig.Túl fiatal volt én hozzám.
2009. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
itt 5 hónapja tart a kapcsolat és egyre komolyabbnak tűnik
2009. ápr. 6. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha boldog együtt akkor hagyd őket, bár azért nem árt ha még az elején tisztázod vele a szabályokat, és elbeszélgetsz vele, hogy lehet nem jó választás, már csak azért sem, mert a fiúk amúgyis is később érnek lélekben, egy huszonéves lánynak már komolyabb srácra van szüksége stb... Fogalmam sincs mit tennék majd egyszer anyaként, ha ilyen cipőben járnék, de múltkor pont szóbajött ez anyuval, és azt mondta ő felfogná úgy, hogy "Majd csak egyszer vége lesz"... ha meg nem, akkor legyenek boldogok.
2009. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A lanyok alltalaban nem jarnak fiatalabb pasikkal mert azok tapasztalaltlanok de kivetelek mindig vannak ne felj elobb utobb ugyis az egyikuk radobben h ennek nincs ertelme marmint h tulfiatal mert a fiuk ebben a korban sok uj dolgot szeretnek kiproblani most nem a sexteren gondoltam hanem h sok lannyal jarjon vagy csak bulizzon es akkor szakitani fog valamelyikuk de addig kitartas es hivd meg hozzatok ismerd meg es hagyd oket!
2009. ápr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!