Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Édesapámnak ma volt a születésnapja... Ugye adtam neki ajándékot. Egyetemista vagyok, úgyhogy nem tudtam nagy dolgot venni, kapott egy csokit, meg áhítozott egy zsák pénzre, úgyhogy csináltam szövetből egy kis zsákot, raktam bele aprót és filccel rárajzoltam egy dollárjelet. :D

Apám pedig elsírta magát és cirka 10 percig ölelgetett. Ez nagyon jól esett, én is elsírtam magam, úgyhogy vicces volt. :D

22/F


2017. jan. 29. 14:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Jaaa igen, azért fura, mert okés, amióta az eszemet tudom, nagyon bensőséges kapcsolatom volt a szüleimmel, és volt már hármas bőgés, mikor közeli rokon hunyt el, de ez nagyon furcsa volt. :D

A pénzes ötletet egy meleg barátomtól tudom. xD

Azért lényeges, hogy meleg, mert a testvérem párja. xDDD

Apám odavan értük, nem akadt ki abszolút, vele is sírt már elég sokat. xD Mindketten nagyon érzékenyek, ez összeköti őket. :DDD

2017. jan. 29. 15:02
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg hatódott az ajándékon nagyon aranyos dolog lehetett...
2017. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!