Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszály eltürnöm a párom...

Muszály eltürnöm a párom gyererkeit? 3 gyereke van a férjemnek előző két házasságábòl, két felnőtt velem majdnem egykoru és egy nagy kamasz!

Figyelt kérdés
Már nekünk is van 3 közös gyerekünk, akiket utálnak a nagy lányai főleg a kamasz,mikor idejön bántja sértegeti a kicsiket mindegyik,velem is ugy beszélnek mint a szeméttel,folyton csak azt hangoztatják az én gyerekeim nem érnek annyit mint a kamasz testvérük,a màsodik felesége is fur minket,mai napig elvárja hogy eltartsa, ott él a férjem házában és a férjem majdnem minden jövedelmét oda adja egy gyerekének,ugy hogy sokszor a három közösnek semmire nem tellik! A férjem és a két felnőtt lánya csak a kamasz lányt féltik csak az ö lelkivilágával foglalkoznak,nekem és a gyerekeimnek mindent ek kell türnünk nehogy a nagykamasz megsérüljön! A saját házamban ugy élek mintha idegen lennék,be kell huznom fülem farkam és elviselnem a szemétkedéseiket! És még arra sem képesek hogy eltakaritsanak maguk után mikor udejönnek pedig van mit csinàlnom a picik mellett 4 hònapos, 3 és négy évesek! Szerintetek mit tegyek! Megkérni sosem kehet öket hyigy vigyàzzanak a kis tesòkra. Csak az apjuk miatt jönnek ide vsgy ha kell valami,ráadásul folyton betegen jönnek nem törödve a három picivel akik most is elkapták tőlük! Szemét lennék ha megmondanám nekik nem türöm tovább öket el és azért hogy velem és a kistesókkal ne szemétkedjenek inkább ne is jöjjenek! Vagy türjek és nyeljek mert a férjem gyerekei!amugy lehetek bármilyen mindenképp utálnak!

2015. nov. 28. 13:13
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
66%
Röviden és tömören: muszáj. Tudtad előre, hogy vannak gyerekei, feltételezem ismerted is őket, nem az esküvő után láttad őket először... Azt hitted megszakítja velük a kapcsolatot, vagy mi...?
2015. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%

nem vagy köteles eltűrni, és ha tied a ház teljesen, ahol éltek, akkor szépen megkéred a férjedet, hogy mondja meg a gyerekeinek, hogy oda nem jöhetnek vagy kirakatod őket rendőrrel



mellesleg tudtad, hogy gyerekei vannak, meg te vagy, ha jól számolom a 3. felesége, mi a francnak vállaltatok 3 gyereket, ha nem tudjátok eltartani őket

2015. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
83%
hiába a férj gyerekei, én biztos kifakadnék és elküldeném őket a p*csába. a férj helyében meg max a kötelező tartásdíjat fizetném, az, hogy minden pénze a volt feleségének megy, ti meg alig éltek meg vicc. írod, hogy a te házadban laktok, hát állj a sarkadra.
2015. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
97%
Azt inkább nem kommentálnám, hogy minek vállaltok ennyi gyereket ha nem vagytok képesek eltartani őket normálisan, de a férjednek kellene megnevelni őket, mert így nem lehet viselkedni idegenekkel sem, hát még a mostohatestvérekkel.
2015. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Megnevelni már aligha lehet,27,24 évesek a nagyok! És szò se ròla hogy nem tudom eltartani,mert ami fontos meg van nekik,fe nem azonnal és ninden hülyeségre mınt a kamasznak,értve 20 30 ezer forintos cuccok stb.
2015. nov. 28. 13:35
 6/60 A kérdező kommentje:
És oké tudtam hogy vannak gyerekei de azt nem hogy igy fognak viselkedni felnőtt fejjel! És tényleg nagyon bátòak a-z-ig már mindent rámkiabáltak!
2015. nov. 28. 13:39
 7/60 anonim ***** válasza:
88%

' a férjem majdnem minden jövedelmét oda adja egy gyerekének,ugy hogy sokszor a három közösnek semmire nem tellik! "


vs.


"És szò se ròla hogy nem tudom eltartani,mert ami fontos meg van nekik,fe nem azonnal és ninden hülyeségre mınt a kamasznak"


most akkor döntsd el, hogy semmire nem telik vagy megvan minden fontos


nem mellesleg, ha a férjed majdnem minden fizetését az előző feleségnek és a többi kölykének adja, akkor ezek szerint te tartod el őt is és a 3 közös gyereket is a gyededből? - az ilyen pasast úgy kell kivágni, mint macskát sz×rni, nem 3 gyereket szülni neki

2015. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
84%
Miért hagyod magad? Mindenkit csak addig szivatnak, amíg hagyja magát. Nyilván szeretnéd, ha barátságosak lennének, ezért túl sokat megengedsz nekik, végül a fejedre nőttek.
2015. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
89%
Ha a te házad, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy oda többet nem tehetik be a lábukat. Más kérdés, hogy erre a párod valószínűleg nem fog valami jól reagálni.
2015. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy igazad van utolsó válaszoló,de a kicsik ragaszkodnak az apjukhoz! És sajnos azt a mintát kaptam a szüleimtől, hogy egybe tartsam a családot! És nem itéleteket várok, mert azt a legkönnyebb, hanem segítséget! Szóval az alig tellik valamire ugy értettem nem tudok mindent megvenni amit a gyerekek kérnek pl. játék,de a kamasznak azonnal mindenre,mindegy milyen összegben! Az enyémeknek meg hònapikig gyüjtögetem vagy van olyan ami drágább azt meg sem tudom venni!
2015. nov. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!