Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut...

Hogyan győzzem meg anyut arról, hogy lehessen mégegy (egy harmadik) lyuk a bal fülemben? 14l

Figyelt kérdés

Arról is, hónapokig győzködtem,hogy második meglegyen.Nyáron meg is engedte,de szerintem azért,hogy ne nyaggassam.Szerinte nem ezzel kell kitünni a tömegből...(Ezt is több hónap alatt alig vette észre pár ember)


Hogy győztem meg?


2017. febr. 3. 05:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Elmondhatod neki,hogy ez csak egy lyuk. Ha megunod kiveszed a fulbevalot es a kutya nem fogja eszrevenni,hogy van ott egy lyuk... plane ,hogy egy pici fulbevalot is alig vesznek eszre. Meg oruljon neki ,hogy nem a tetovalast vetted a fejedbe mert azt tenyleg nem lehet eltuntetni,vagy ha megis az nagyon draga es fajdalmas. De egy fullyuk az lathatatlan. ☺
2017. febr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy. Fogadd el hogy nem te dontesz. Kesobb megerted.
2017. febr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Amíg nem tudod helyesen leírni, hogy "még egy", addig inkább ezzel foglalkozzál, mint hogy kilyukasztgasd a füledet.
2017. febr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne b.....k már a lányt!😒

Úgy bírom ezeket...majd ha nagyobb leszel megérted...:)) Ha válaszolsz legyél olyan aranyos és indokold meg! Ha az lányom lenne engedném neki!Le lehet ezért pontozni!Semmi nincs abban ha ki van szúrva a füle!Nem ugyan az egy pl: fültágítóval! És max ha nem akarja hogy nagyon feltűnő legyen(amúgy se az) ak nem rak be fülbevalót.


Kérdésedhez vissza térve,próbálj le ülni vele,megbeszélni.Mond hogy nem olyan mint egy tetoválás,ha úgy van hogy mindig üresen hagyod be forr(ettől még neked nem kell üresen hagyni ha már kilyukasztottad).Nem tudom mennyit kell érte fizetni,de csináld azt hogy a lyukasztás költségeit te állod.

2017. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hallgass anyádra. Undorítóan néznek ki a sok fülbevalós lányok. . Ennél már tényleg csak a tetkó, pearcing van lejjebb. A fültágítóról nem is beszélve.
2017. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Mondd, hogy ez ma már egyáltalán nem feltűnő, nagyon is hétköznapi. Ha pedig megunod, kiveszed, és benő a lyuk.

Ha az édesanyád nagyon régimódi típus, lehet, hogy nem fogod tudni meggyőzni. Velem 14 évesen eljött az enyám simán piercinget szúratni.

2017. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem,hohy az 1-est meg a 4-est minek kellett lepontozni... 14 évesen egy füllyuk nem akkora dolog. Nem is arról volt szó,hogy végig akarja lyukasztani a fülét...
2017. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Elmész és kilöveted.Után meg kibirod azt a két pofont.De legalább 3-3 fülbevalót tegyél,mert az fura,ha egyikben van csak 3.Ha kiveszed,hamarosan összeforr,úgyhogy nyoma sem látszik majd.Én is így jártam.
2017. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elírtam egy szót.Szörnyű,más ellenérv nincs?Azt viszont nagyon furcsállom, hogy a VISSZAFOGOTT sminkelést engedi, nemrég még megengedte,hogy élénk vörös legyen az egész hajam suli időben, pedig az tényleg feltűnő.
2017. febr. 3. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én a te korodban elmentem és kilövettem ennyi.A
2017. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!