Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Lehet h nem gondoljátok komoly gondnak, de nekem ez nagyon bántó tud lenni. Nagyon szeretnék egy pár dolgot venni az inernetről (500-1500 ft közötti dolgokról van szó), de anyu ezt nem engedi, viszont elmondta munkatársának h mit akarok venni, és a munkatársának felötlött h neki is kell ilyen és akkor már rögtön az van h rendelni kell megfele. Testvéremnek szülinapjára annyi kedvére való dolgot vettek amennyit még soha, neki mindig hiper-szuper tortája lesz, nekem mindig csak összedob egy sütit, persze az a tesómnak nem felel meg így süt az ő kedvére valót is. Testvérem sztem már legalább 75-100 ezer ft között költött az elmúlt 1,5 évbe (ruha, hangszereket is vett) aminek legalább felét finanszírozta anyu. Én konkrétan vettem a saját pénzemből egy dolgot, ami kicsit drágább volt (2 évig könyörögtem azért is), most is sajátból venném, de mindig az van h majd , majd, majd. Testvérem pedig szól és másnap itt van a csomag. Mit csináljak h kicsit észre vegye anyu h én is a világon vagyok!?

U.i.: eddig nagyon sokat segítettem házi munkába is, de mostmár direkt nem segítek, mert a tesóm se szokott, nem azért nem vesz dolgokat nekem sztem mert rossz a tanulmányom, merth sokkal jobb mint a nővéremé. Remélem nem csak olyan válaszok érkeznek majd h telhetetlen vagyok, becsüljem azt amim van. Mert én ezt elég igazságtalannak érzem, de szóljatok ha rosszul gondoljodtam! Köszi előre



2017. febr. 6. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Undorító, hányadék dolog ez a szüleidtől. Én felnőtt koromban lelépnék és többet haza se mennék, aztán nyalják tovább a testvér valagát.
2017. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Imádom meg minden őket, de ez szerintem csúnya húzás tőlük
2017. febr. 6. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenutt van kedvenc gyerek, es ez szerintem nagyon banto es igazsagtalan dolog, mert ez ellen semmit nem tudsz tenni. A helyedben amint felnott lennek es lenne onallo kerestem koltoznek el a francba, aztan legyenek meg maguk.
2017. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hívd fel magadra a figyelmet és akkor észre veszik hogy van egy másik gyereke is.

Amúgy teljesen igazad van

2017. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szereted őket? Igen? Akkor NE menj el a "p*csába"!!

Beszéld meg velük a dolgot,hogy miért van ez!! Ha megbeszéltétek,akkor (valószínűleg) elszégyellik magukat,és többé nem lesz ilyen!!

2017. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá!Ha elkezdenek ordibálni,akkor te is kezd el!Majd vágd a fejükhöz,ami a legjobban fájhat nekik.Utána zárkozz be a szobádba,és 1 hétig add a depist.Én is ezt csináltam,majd jött a hattyú halála.
2017. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak szerintem engem nem így neveltek h visszaordítsak, mert egy nem szeretek más emberekkel ordibálni 2, nem merek ilyet tenni a szüleimmel. Nem bántanak meg semmi, de én nagyon csendes gyermek vagyok. Próválkozok makd azért enyhébb célzásokkal hátha
2017. febr. 6. 21:45
 8/9 anonim válasza:
Ha ugy erzed,kiveteleznek a novered javara,mond el,-neked rosszul esik, mert ugy erzed jobban szeretik. Ne csak celoz ra! Sokszor eszre sem veszik, nem gondolkodnak ilyenrol! Lehet, hogy a noveredre azert koltenek mert "nagylany". Ne daccolj veluk.Oszinteseggel tobbre jutsz.
2017. febr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem az érdekel h tesómnak vesznek egy csomó dolgot, meg sajátjából is vesz. Hanem mert en egyszer nem merek odamenni h figyu anyu fizesd már ki a 15000 ft os cipőmet (ez csak pl), mert mindig előtte vesznek tesómnak ilyen drágább cuccokat és utána már nincs pénz az enyémre. Még akkor se ha sajátomból fizetném, de ht tök mindegy....
2017. febr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!