Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális h az...

Szerintetek az normális h az anyja a lányát minden este szájon csókolja?

Figyelt kérdés
Az anya 49 a lánya 14 éves.
2017. febr. 8. 22:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Én sok ilyet ismerek a környezetemben, nincs ebben semmi, nem kell túlgondolni.
2017. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%

Igen, teljesen normális, nevelés kérdése.

Ha már felnőtt korában is folytatódik ez a viselkedés az anya részéről, akkor lehet hogy ott már zavarok vannak a fejben.

2017. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nagyon nem normális.
2017. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Igen sztem is,egyébként meg nagyon perverz az anyuka.
2017. febr. 8. 23:56
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Vannak olyan családok, ahol szokás. Akiknél nem, azoknak furcsa lehet, én sem tudnám elképzelni, hogy anyukámnak szájra puszit adok, de ahol így szokták, ott teljesen normálisnak tekintik.

Néha amúgy filmekben is látni, hogy anya/apa szájra puszit ad a gyereknek.

2017. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%

Elég nehéz kérdés és szerintem a vélemények eléggé megoszlóak.

Gondolom az anya úgy tekint a lányára, mint az ő KICSI lánya. Még annak ellenére, hogy 14 éves kicsi maradt. Hasonlóképpen érez a lány is. Amíg ez nem kellemetlen a lánynak és az anyának a szűk családi körben, addig szerintem ok. Bár nyilvánosság előtt vagy hangoztatni már lehet nem kéne.

És egy rendes családi kapcsolatot értek, semmi egyéb szexualitás és hasonlókat NEM belekeverve.

Inkább egy megszokásnak mondanám, ami már hosszú ideje tart. Én nem tartom furcsának, meg tudom érteni. Most este ad egy jó éjt puszit a lányának, ennyi és szerintem mindketten így éreznek. Ki tud még erről alapesetben? Senki. Max az apa és testvér, ha van. Meg max, aki az ablakon leskelődik xD

Én ezt inkább mások előtt tartanám furcsának. Hozzád, hogy jutott ez az infó? Netán te leskelődtél?? :D

2017. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%
Vannak családok, ahol szájra adják a puszit, ez nem perverz, nem szexuális jellegű dolog. Az én családom nem ilyen, ezért nekem fura az ilyesmi, de attól még nincsen benne semmi kirívó. Ha megkérdezed a barátnődet nagyon csodálkozni fog az biztos.
2017. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
48%
A celebek is azt teszik.En már láttam,hogy a 120kg._os fiu az apját szájon csókolja.Nekik ez természetes nekem nem,de semmi közöm hozzá.
2017. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem normális szerintem.
2017. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Csak nekik lehet? :D :D :D


[link]


[link]

2017. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!