Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kikészít. Mit tudok tenni?

Anyám kikészít. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Anyám elég forrófejű.Minden kisebb dologért képes felkapni a vizet és ordítozni,sokszor ez robbantja ki az otthoni veszekedéseket,amik nem túl szépek.Pl.A felvételiben volt egy feladat,amit még csak most tanultunk.Na erre elkezdett ordítozni,hogy hát mi ez már,meg hogy beszél a a tanárnővel hogy miért vagyunk elmaradva az anyaggal,miért nem tanultunk ilyet.És ilyeneket kezdett el ordítozni.

Jeles tanuló vagyok és amint hazaérek azonnal már tanulok is.Ha befejeztem kicsit lazítok,eszem-iszom lefekszem kicsit pihenni vagy olvasok.Ha ezt meglátja azonnal kérdezgeti hogy:Kész vagy ?Mindent megtanultál?Miért nem tanulsz?Holnap nem lesz dolgozat?Hmmm?Hmmmmmm?

Ha kapok egy négyest leszedi a fejemet hogy:Miért nem tanulsz?Miért nem figyelsz oda?Hogy lehet így elrontani?Miért nem koncentrálsz?

Ha meg elmagyarázom neki,hogy figyeltem,elszámoltam,nekem nehéz volt akkor meg ilyeneket mond:Mit csinál veled a tanárod ?Mi zavar közben?Ilyen nehezek?Miért nem tanulsz?

Alig lehet elmagyarázni neki valamit,mert így is úgy is elkezd majd valamiért ordibálni.

Rajtunk keresi a cuccait,mikor mi nem is nyúlunk hozzá.Reggelente mikor azt hallom hogy:KI RAKTA EL A SZEMÖLDÖKCSIPESZEM MÁR MEGINT ??? (ott van ahova tette...mellette :/)

És ordítozik,veszekszik mindenkivel.Lenéz és utál másokat.Ha valaki valami olyat csinál vagy mond,ami neki nem tetszik azt megutálja egy életre.És ezzel nem túlzok.

Idegileg már teljesen kivagyok.Aludni sem tudok,csupa lila karika mindig a szemem,csoda ha nem dagad fel és nem ég a fáradságtól.

Mindig nézi hogy mit csinálok a gépen.Ha kattintgatok és pont akkor megy el a szobám előtt,bejön és elkezdi hogy mit nézek mér megint ?Miért mindig akkor kapcsolok el amikor ő jön ?

Üldözési mániája van.Össze vissza beszélt titkos rendőrségről is.Mert tatám polgármester volt,és hogy a szomszédba jöttek utánuk kérdezősködni,és hogy lehallgatják a telefont,tuti amiatt recsegett múltkor a a telefon.

Ilyen dolgokat talál ki.Persze van neki is kedves oldala.Mindig megvesz mindent ha kell valami,meg jön puszit adni,meg minden.Főleg ha sírok(ami mostanában elég gyakori).

Ha elmondok valami és egy hétre rá megint elmondom elkezdi hogy :Miért nem szóltál ?Miért nem lehet szólni ?Miért hallgatom el előle ?


:/Mit tudok ilyen esetben csinálni ?

Ja és a veszekedések apámmal.Ha valami megjegyzést tesz apum,vagy anyum ordibál,akkor egyből veszekedés lesz.Volt hogy apum megrángatta anyumat meg hogy:MEGVEREM !

Ilyenkor én meg húgom elbújunk az egyik szobában.


13l



2017. febr. 9. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Vegyetek neki egy vibrátort, hátha akkor nem lesz ilyen idegbeteg.
2017. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

:)) Én is arra gondoltam, hogy a házasságával van a gond, és kéne neki egy férfi,aki szereti. És nem apukád az!

El kéne válni.

2017. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretik egymást,itt nem az a gond.Apum mindenhova visz minket,a nyaralást is ő intézi.ha hazaér kap mindenki egy nagy puszit.Csak nekik is vannak rossza napjaik.Anyum nem tudom miért ilyen.2 félév van és nem számítanak bele a jegyek a továbbtanulásba.Mégis haragszik a négyesért.Ilyenkor haza sem merek menni.
2017. febr. 9. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:

+igen apum néha elég mérges tud lenni,de anyum rosszabb

Azért leszid,ha nevetünk az asztalnál,főleg hogy nincs is kaja a szánkban és így nem történhet baj.Persze illemszabály,de akkor is egy kis kuncogás miért baj ?

2017. febr. 9. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt... nem unalmas?
2017. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hol ???


A felvételis feladatos dolog tegnap történt.

Nem tettem fel máskor kérdést.Az hogy hasonló,az nem azt jelenti hogy én írtam ki.Ha ennyire állítod akkor hol a kérdés ?

2017. febr. 9. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem, de azt honnan tudhatnád, hogy rendben van a szexuális életük? Van ebbe belelátásod?
2017. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Arról nem tudok ,hogy rendben van-e,de egyszer hallottam,meg találtam pár koton zacskót (bontott).Az egyiket a köpenyemben:/

Persze ez sem jelenti,hogy rendben van a szexuális életük.

2017. febr. 9. 19:42
 9/11 anonim ***** válasza:

8: Mert ezt gondoltuk oknak az 1.és 2. hozzászólásban.

Csak nem esett le.:)

2017. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy jön ehhez a szex? Ezer más baja lehet, nemcsak a szexhiány. Anyád ilyen idegesebb típus, kontrollmániás nehéz lesz elviselni a továbbiakban is.
2017. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!