Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözött már vissza valaki...

Költözött már vissza valaki szülőkhöz gyerekkel együtt? Mik a tapasztalataitok? Jó így?

Figyelt kérdés

Májustól felújítják a házunkat, lesz egy kis átalakítás is és mivel van egy babánk, úgy döntöttünk, hogy amíg nem lesz teljesen rend, elköltözünk.

Én hotelbe szeretnék menni, de anyukám most kitalálta azt, hogy mehetnénk hozzájuk is, könnyebb lenne.

Ott is van babaszoba, jó a kapcsolatunk is, de két barátnőmnek is mondtam ezt és ők azt mondják, szerintük ez nem jó ötlet, mert eddig bárkitől hallották ezt, nem lett jó vége... De külön lakrészünk lenne, saját bejárattal, szóval annyira nem lennénk összezárva.


2017. febr. 13. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor lenne baj ha örökre haza költöznétek. Ideiglenesen ki lehet bírni. Mondjuk én anyósomékkal egy napot sem bírnék ki még ideiglenesen sem. Anyukámmal igen...de vele sem örökre. Szerintem ez normális.

Súrlódások biztosan lesznek...de minek fizetnétek egy vagyont ha ott van a mama?

2017. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En terhessen költöztem haza,2éves a lányom és még mindig ithon lakunk. Igy tudok sporolni,dolgozni.

Kb 2 év még mire eltudunk költözni.

Elvagyunk,anyam segít meg imádja az unokáját. Nem szol bele a dolgaimba.

Nem minden nagyszülő érzi tehernek hogy sokat 'kell' unokázni.

2017. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hazamész, ha valamiért nem működik, akkor még mindig ott a hotel.
2017. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a saját anyámmal szívok, de már megtanultam nem foglalkozni vele, mert ő egy olyan energiavámpir, hogy mindig a hibát keresi másokban (legfőképp bennem), abból "nyeri az energiát".....
2017. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!