Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen anya az ilyen? Aki...

Milyen anya az ilyen? Aki képes a gyerekének azt mondani "meg bánta hogy megszülte",17 éves lettemre suli mellet dolgozok hogy segitsek nekik, mert tudom milyen helyzetbe élünk, erre ez a köszönöte

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Uh...ez tényleg rosszul eshet. Nem becsül meg titeket ezek szerint.
2017. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Depressziós
2017. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Sz@r anya, ez tény.

(Erről eszembe jutott, amikor én vágtam anyám fejéhez, h ment volna inkább abortuszra... akkor én sz@r gyerek voltam? xD)

2017. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem érdemli meg a szeretetedet és a támogatásodat. Ha a 17 éves gyerekemnek iskola mellett kéne dolgoznia és mellesleg abból még haza is kéne adnia, hogy ne haljunk éhen, hát nagyon szégyellném magam, mert ez azt jelentené, hogy egy nagy nulla vagyok és nem hogy a gyerekemről, aki kiskorú, de még saját magamról sem vagyok képes gondoskodni ennyi idősen.


Az ilyen beszólásra nincs mentség, hiába stresszes, gondterhelt valaki. Szerintem amint tudsz költözz el onnan, menj kollégiumba vagy vegyél ki egy szobát, anyádnak meg mondd meg, hogy legalább megszabadul a gyerektől, akit nem is kellett volna szerinte megszülnie. Aztán boldogulhat, ahogy tud.

2017. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
76%
Szomorú de ez van az élet megy tovább.Légy önálló és lépj tovább!Én legalább is ezt tettem,bár nem egészen ilyen volt a helyzett!(kicsi durvább)
2017. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Sok függ ám a körülményektől. Rendszeresen mondja? Netán egy vita hevében bukott ki belőle? Vannak netán olyan dolgok a háttérben, amiről te nem biztos, hogy tudsz? Egészsége rendben van?

A sok szaranyázónak, meg ítélkezőnek azért észre kéne vennie, hogy itt az egyik oldalt látjuk csak. Mivel nyilván itt nem tudjuk meg"hallgatni" a másik felet, célszerű lenne előbb megpróbálni tájékoztatást kérni az egyéb körülményekről (ld. mint fent). Majd utána lehet véleményt formálni, de még akkor sem feltétlenül lesz elfogulatlan.

2017. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Most ti tényleg elhiszitek, hogy a szegény gyerek hazajön a suli utáni munkából hulla fáradtan, kedvesen ráköszön az anyjára, az erre azt vágja rá, hogy megbánta, hogy megszületett???
2017. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Annak oka lehetett hogy ezt mondta anyád.
2017. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ideges... biztos volt előtte veszekedés vagy valami. Igaz ez nem magyarázat, sokszor mond olyat az ember amit nem gondol komolyan.De attól még szeret.
2017. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen kiragadott mondat alapján nem szabad ítélkezni. Lehet, hogy azóta már megbánta, hogy azt mondta. Te talán soha nem mondtál még olyant, amit utólag megbántál? Vagy amit nem kellett volna szó szerint érteni? Lehet, hogy pont azért mondta, hogy megbánta, hogy megszült, mert szégyelli, hogy nem tud megfelelő anyagi körülményeket biztosítani és bántja, hogy Neked dolgoznod kell. Próbáld meg az ő szemszögéből átgondolni, hogy miért mondhatta?
2017. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!