Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kikészítt. Mit tudok...

Anyám kikészítt. Mit tudok neki mondani? (lent)

Figyelt kérdés
Megcsináltam a jogsit, be kéne érte menni a rendőrségre. Anyám velem akar jönni mert szerinte nem avgyok képes egyedül elintézni a dolgaimat. Visítozik velem, hogy majd ő kiveszi a jogsimat, ő képes rá nem úgy mint én. Meg jön azzal, hogy ha én megyek be a jogsimér, akkor nem megyek suliba. Max 10 percet késnék az első óráról. Mostanában anyám nagyon fura. Nyomozgat utánnam, szerinte én összejöttem valakivel. Hiába mondtam neki már, hogy nincs senkim mániázik, hogy sose mondok neki igazat. 2 hete azt mondta, ad nekem esélyt, hogy bizonyítsak. De így mégis, hogy tudok bizonyítani? Mindent helyettem csinál. Hogy tudom ezt elviselni? Meg lehet ezt szokni, vagy abba fogja hagyni ? Beszélni nem lehet vele. LEHETETLEN :/

2013. szept. 10. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra,mondd el neki egyenes a szemébe mi a bajod.Szerintem ez bejön,de nem tom
2013. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem jön be. Ha elmondunk neki valamit, hogy rosszul gondolja és nem úgy van. Jön a hülye beszéddel, hogy mert ő csak egy kapca, mindenki utálja, fel fogja akasztani magát. Lehetett szó akármilyen kis hülyeségről amivel szembesítettük eddig, mindíg ezt csinálta.
2013. szept. 10. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy nagymamád is ezt csinálta vele.

Kérdezd is meg tőle, hogy utánad is nyomozgattak gyerekkorodban?


Na és hogy ha van valakim akkor mi van? Az vajon miért baj?

2013. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagymamám öngyilkos lett mikor anyám 15 volt.
2013. szept. 10. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Jázus isten!Ezesetben nyugodtan ülj le anyuddal,kérdezd meg bántja-e valami meg ilyesmik

2013. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Jézus
2013. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmiről nem lehet vele beszélni. Mindennek kiabálás a vége. Folyton jön azzal, hogy én mit kérdezgetem őt? Mi vagyok én? Mér érdekel engem, hogy mi baja? Miért kell neki elmondania bármit is?
2013. szept. 10. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan frusztrált, depressziós mama zilált családja.


Sajnállak benneteket.

Tartsatok ki.

Ne hagyd, hogy helyetted intézkedjen.


A mamád túldimenzionál minden hétköznapi dolgot.

Amennyi idő alatt cirkuszokat rendez, annyi idő alatt te százszor elintézed a saját ügyeidet.

2013. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én elintézném, de bezár. Havonta 1x mehetek ki. (ez az új mániája) Szerinte drogozok és szexelek. :D Ez már annyira de annyira vicces tőle.
2013. szept. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!