Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mért szól mindenért?

Anyám mért szól mindenért?

Figyelt kérdés
Apámról kiderült hogy rákos. Barátommal régóta együtt vagyok, igen neki elmondtam hogy apám beteg. Én kisérem aput orvoshoz, erre anyám ma be szólt hogy mért mondtam el neki. Az orvosnál sokat kellett várni, barátom érdeklődőtt hogy apu hogy van, doki mit mondott es ezt ugye messengeren tette. És anyám ezt is a fejemhez vágta hogy a több órás várakozás alatt merek válaszolni a baratomnak. De ezalatt a családi barátnak és a nővéremnek is valaszoltam.
2017. febr. 14. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Megterhelő számára,hogy apukád beteg.Nyilván stresszes emiatt.Gondolj bele,lenne egy férjed és 2 gyereked.Mi lenne ha történne ha a férjed súlyos beteg lenne.Rossz belegondolni is hogy nem biztos hogy meg tudják gyógyítani,ha meg meghalna akkor meg magadra maradnál 2 gyerekkel.

Nem ijesztgetni akarlak,csak mondom,hogy ez eléggé stresszes dolog.

2017. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert nem kell tudnia az egész világnak arról hogy apád rákos.
2017. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Lehet hogy csak féltékeny a saját lányára
2017. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Erőt, kitartást :c


Az én apukám is rákos volt, és ő sajnos meghalt (két rákja volt, az elsőt teljesen leküzdötte, a második teljesen független volt és váratlanul érte, szóval van remény)


Anyukám elég stresszes volt miatta, bár ő nem kiabált.

Mindenki másképp próbálja feldolgozni az ilyen tragédiákat.

2017. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1%

És? Most ezért indítottál kérdést?

Még a kiírás gondolata se ér annyit, mint maga a történet. Menj el pszichológushoz, ha ennyire nem vagy képes feldolgozni semmit se.

2017. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó válaszoló elég nagy bunkó -,-

A kérdező nem siránkozni akar, feltett normálisan egy kérdést , elég "Komoly"-at. Nem tudom te mit csinálnál, ha a te apádról derülne ki hogy halálos beteg ( van remény )

A hit nagyon sokat számít.Másnak ne mond el szerintem, ép elég hogy ennyien tudják, és igen anyukád elég stresszes lehet , amit simán meglehet érteni.

Remélem meggyógyul apukád :S én szurkolok nektek.

És ne feledd a HIT csodákra képes ;) :)

2017. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Örülök 6-os, hogy "sikerült" is értelmezni :DDDD


Rákról és betegségről szó sem volt, klassz a szövegfelfogó képességed :D

2017. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz, ideális esetben a barátod előtt nincsenek titkaid.
2017. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Melyik volt az az èrtelmi fogyatékos ,aki lepontozott?
2017. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!