Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem a szüleimmel,...

Hogyan közöljem a szüleimmel, hogy itt szeretne aludni a barátnőm?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és mielőtt beszólnátok, semmi ,,olyanra'' nem gondoltunk, csak megnézni egy filmet, egymás mellett aludni, csókolózni és ennyi... Nektek hogy volt az első ottalvás? A lány anyukája belement (amúgy egyedül neveli), de a szüleimet még meg kéne kérdezni. Természetesen a nappaliban lennénk, mivel közös szobánk van a 13 éves öcsémmel.


Az ÉRTELMES válaszokat előre is Köszi!



2017. febr. 15. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
94%
Odaállsz a szüleid elé, és megkérdezed, hogy a barátnőd nálad aludhat-e.. Habár nem ismerem a szüleidet, jó lett volna leírnod, hogy milyenek.. Engedékenyebbek, szigorú régebbi stílusú szülők, mennyire vagytok szoros viszonyban a szüleiddel stb..
2017. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

"Anyu, apu szeretném ha itt aludhatna a barátnőm ma/holnap."


Ha a nappaliban jó ágy van és nem átjáróház az szuper. Ha nem, akkor az öcsit küldjétek aludni a nappaliba, adj neki kompenzációul egy nagy csokit.

2017. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem apád simán engedni fogja. Minden normális apa büszke ilyenkor a fiára. Anyud lehet aggodalmaskodni fogni, de egy kis határozottság kell.
2017. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Első körben ne közöld, hanem szépen kérdezd meg.
2017. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Hát... a helyedben 16 évesen én nem "közölném", hanem nagyon szépen kérném. Azonnal hozzátéve mindent, amit fent leírtál abban a 3 sorban.


Azon egy picit csodálkozom, hogy a lány anyukája belement, én biztos ragaszkodnék hozzá, hogy a fiú jöjjön hozzánk, mégis jobb, ha tudom, mit művelnek. :)

2017. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

"arra gondoltunk hogy itt aludna nálunk ha nem baj"

Ennyi.

Nem kell tuldramatizalni.

2017. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Nem kijelenteni akarom, hanem szépen kérni (rosszul fogalmaztam)

A szüleimről: Hát... tudnak szigorúak lenni, de nagyon örültek, amikor bejelentettem a randimat (két évvel ezelőtt, ezzel a lánnyal)

2017. febr. 15. 18:07
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Csak ne állj elő ezzel a klasszikus "mi csak aludni fogunk" blőd mesével. Mind tudjuk, miért megy házhoz a kicsike, máskülönben megnéznétek azt a filmet délután. Szóval hagyd a dumát.
2017. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

#8:


Tavaly sokszor átjött a barátunk és nem is akartuk csinálni. Idén is volt már 2x. Nem értem miért baj az ha valaki aludni akar a barátnőjével/barátjával és miért olyan hihetetlen hogy nem akarják azt csinálni??


Érdekes a Szüleim megbíznak bennem és nem csalódnak.


18/L

2017. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem azért, de mindegy...

1. Azt a nappali kanapéján csinálnánk?

2. Anyáék előtt?

Szerinted?

2017. febr. 15. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!