Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ha szeretném...

Mit tehetek ha szeretném vissza venni, gyermekeimtől az ajándékba adott tulajdon jogomat? Érdemtelenné váltak.

Figyelt kérdés

#Den #sés.
2017. febr. 25. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
Akkor tévedtem, ne haragudj :) Tényleg sajnálom, mert tényleg aranyos lett volna. Egyébként én sem értem, miért kapott rá alacsony százalékot, amikor sokkal normálisabb, tiszteletteljesebb választ adott, mint mondjuk én.
2017. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%
Feltűnt, hogy a 14-es kommentre válaszolok, aki 15-ként szólított meg... De tudod, mikor tudom én ezt számon tartani :D Titkon azért reménykedek, hogy még kitörlik mondjuk a legelső válaszom, akkor mind ugrunk egyet, és már tényleg senki nem fogja tudni, hogy ki kinek írt mit.
2017. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%

22-es

:) :) :)

2017. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
38%
Én meg lemaradtam a hivatkozott kommentről :( pedig már husos-csontos magasságokba kezd ívelni a dolog :)
2017. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ott azért még nem tartunk :D De sose értettem, miért teregeti ki itt valaki a családi életét, ráadásul TELJES NÉVVEL együtt :D Pláne ilyen formában, amit azért csak hivatalos helyeken szoktak így használni.
2017. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
25%

Csókolom, csókolom.

Nem olvasom el a kisregényt, amelyet írni tetszett, két okból sem:

- nem érdekel

- a válaszomat nem befolyásolná

Röviden, tömören: elég idős tetszik lenni ahhoz, hogy ÉSSZEL fel tetsszen tudni fogni bizonyos dolgokat.

Mert a világnak van egy rendje, a dolgoknak van egy menete.

Tetszik érteni?

Csókolom.

2017. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!