Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok olyan embert, akit...

Tudtok olyan embert, akit azért hagyott el valamelyik szülője, mert nem olyan neműnek született, amilyennek szerette volna?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudok ilyenről, és elképzelhetetlennek tartom. Ilyen nincs. Aki le akarja rázni magáról a felelősséget, az le fogja, maximum tovább tart amíg "okot" talál rá.
2017. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ezen a kontinensen nem.
2017. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Olyat tudok, aki annak örült volna, ha ellenkező nemű gyereke született volna. Olyan sok mindent nem tehetett, megbarátkozott vele.
2017. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Engemaz "csak" megalázott és semmibe vett apám, mert lánynak születtem.

Bátyám volt a "fiam" meg az "örökösöm", a nővérem volt a "lányom" meg a "hercegnőm" meg voltam én.

"Az"

Viszont arra nem számított, hogy én hasonlítok rá legjobban.

Mikor fiatalon terhes lettem, és megtudta hogy lányom lesz, részegen nagyon megalázott, ráadásul társaságban.

Na akkor aztán úgy kiosztottam mindenki előtt, hogy visszaszólni se tudott.

Volt utána egy elég kemény beszélgetésünk.

2017. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem hagyott el, tisztességgel felnevelt, de 23 éves voltam, mikor közölte, hogy ő mindig is fiút akart, és ezért jobban szereti a mostohaöcséimet.

Na, paff...

2017. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Apàmnak két lánya született. Nővérem a hercegnő akit védett mindentől és mindent megadott neki a másik a senkiházi én akit egész gyerekkorában ütött rúgott. Sokáig lelkileg bántalmazott.

Nem beszèlek vele. Egy utolso alkoholista sz@arházi.

2017. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
ja,én,mert lány lettem.Tudtuk egymásról vagyok,és van.Aztán mikor megöregedett lepusztult egyből én voltam a kislánya.Én meg ugy voltam vele,na rohadj meg ott ahol vagy.Ugy halt meg el se mentem még a temetésére se.
2017. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Van ilyen, hiába hihetetlen egyeseknek. Nemcsak kifogás. Tényleg nem mindegy a gyerek neme mindenkinek. Őszintén szólva én is fiút reméltem és örültem, hogy nem lány. Nem egyforma a két nem, ha tetszik, ha nem. Habár én nem hagytam volna el akkorsem, ha lány születik. Csupán nem tudtam volna őszintén örülni.
2017. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

"Van ilyen, hiába hihetetlen egyeseknek. Nemcsak kifogás. Tényleg nem mindegy a gyerek neme mindenkinek. Őszintén szólva én is fiút reméltem és örültem, hogy nem lány. Nem egyforma a két nem, ha tetszik, ha nem. Habár én nem hagytam volna el akkorsem, ha lány születik. Csupán nem tudtam volna őszintén örülni."


Felháborító, hogy az embereknél nem az az elsődleges remény, hogy egészséges legyen a megszületendő gyermekük, hanem folyton abban reménykednek, hogy az általuk elképzelt nemű legyen a kisbaba. Na elmentek ti a pic5ába! Hiába következett be a 18. században a felvilágosodás korszaka, az emberek ugyanúgy ragaszkodnak az ostoba hozzáállásukhoz. De most komolyan, nem egy fiúgyermektől lesz valakinek teljes az élete. Egy ember ne vállaljon gyereket, ha nem mindegy neki a megszületendő gyermeke neme, mert nagyot csalódhat, ha a dolgok nem az elképzelései szerint alakulnak. Hibáztatni másokat ezért (leginkább a gyereket), az egyik leggerinctelenebb dolog.

2017. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Előző: a "felvilágosodás" kora olyan módon jelent meg, hogy az embereknek felgyulladt az agya, de a tűzoltóság mint szervezeti egység olyan magas fokon állt, hogy poroltóval megmentették az embereket, és maradt az agyuk helyén valami agycsökevény.


Így hát egyik végletből a másikba estek, egyik butaságból a másikba, vakhitű istenhitből vakhitű materializmusba.


A kérdésre meg csak azért nem válaszolok közvetlenül, mert 18+ az én történetem, ahogy a világra b...

2017. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!