Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy reagálnátok ha valamel...

Ti hogy reagálnátok ha valamelyik szülőtök "csak úgy" lelépne külföldre?

Figyelt kérdés
Anyám úgy ment külföldre dolgozni, hogy senkinek nem szólt, a harmadkézből tudtam meg a dolgot.

2017. jan. 11. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy hány évesen tudnám meg, és hogy egy fedél alatt élünk-e egyáltalán. Ha nem felel értem, és külön élünk... hát szarul esne ha nem szólna, de igazából nem lenne jogom beleszólni.
2017. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok és bár nem "egy fedél alatt" élünk, de rendszeresen beszélünk
2017. jan. 11. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hallat magáról a külföldi tartózkodása alatt?

Nem védeni szeretném, nem ismerem, milyen ember, de (ha jó a kapcsolatotok) talán szerette volna megspórolni az idegeskedést, vagy attól tartott, hogy lebeszélnéd.

Vagy egyszerűen csak ilyen rosszindulatú.


Nehéz kérdés, hogy nekem hogy esne. Mivel együtt élünk, jó (persze kisebb-nagyobb veszekedéseket leszámítva) a viszonyunk, nagyon rosszul esne, ha lelépne, és még csak egy levelet sem írna, vagy sms-t, bármit. Úgy érezném, hogy nem tartott elég fontosnak ahhoz, hogy beavasson ebbe. (Mert a testvérem természetesen tudna róla, ha csak így lelépne, szóval ezért feltehetőleg jobban sérelmezném, mintha senki másnak nem szól). Rendben, ez egyéni ügy, neked valószínűleg nem áll fenn ilyen, bocsánat, elkalandoztam.


Kik voltak azok, akik tudták, és mennyire állnak közel édesanyádhoz (illetve hozzád)?

2017. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván megvolt rá az oka, amiért nem szólt. Elváltak a szüleid és apáddal élsz? Netán tartásdíjat is fizet édesanyád? Beszélni ezután is tudtok, van telefon, skype, viber stb., ha személyesen amúgy sem kerested őt, nagy változás nem fog történni.
2017. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Néznék egyet
2017. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 14 évesen ment ki apum,konkrétan előtte szólt pár nappal. Azóta anyum is kint van vele, én meg a párommal élek itthon. 20/L
2017. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

ma már nem akkor hír ez, jött egy lehetőség ki használta

pár órás kocsi út, London 2 óra repülővel

17 évesen ezt már azért meg lehet érteni és a neten tudtok dumálni

2017. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én olyant hallottam, hogy elment külföldre fater, teltek a hónapok, utalt a családnak rendszeresen pénzt, majd valaki látta a trolin egy fiatalabb nővel...
2017. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es!

Szépen kérlek, NE légy ostoba!

Nem az a baj, hogy elment, hanem az, hogy a saját gyerekének "elfelejtette" megemlíteni.

2017. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én is megtapasztaltam ezt 9-10 éves korom körül. Anyám 10-11-ig dolgozott, apám érte ment mindig. Én majdnem mindig megvártam anyát, mivel alig láttam. Aznap este apám lepasszolt a szomszédhoz, ahol a korombeli lányokkal jóban voltam, sokat játszottam velük.

Anyám nem is tudom mikor kopogott be, hogy elvinne engem.

Nem tudtam mire vélni, de mikor hazaértünk, elsírta magát, hogy apám lelépett, nem találja... (később kiderült, hogy olaszországba ment...)

Na itt 1 évig mamámnál éltem, másik suliba jártam, alig beszéltem anyával. Itt leginkább a 2 nagynéném volt a támaszom, akik 3 és 9 évvel idősebbek nálam, mintha nővéreim lennének.


Anya aztán 1 évvel később ugye meglepett, hogy eljött mamámékhoz apámmal.

Könnyes összeborulás, félév boldogság, utána megint lelépett és országról országra járt... :D


Mondanom se kell, most így lassan 20 évesen próbál utánam kapkodni, kivinni engem magához Londonba, ahol már jópár éve él.

De hiába. :) Nagyon ritkán beszélek vele, illetve róla. A féltesóm is talán már 4 éves lehet. Na őt sajnálom, az anyja sírt nekem, hogy nem törődik vele apám.

Velem meg míg itt volt, nagyon jó apának számìtott. Apás lány voltam nagyon.

2017. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!