Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok olyan embert, akit...

Tudtok olyan embert, akit azért hagyott el valamelyik szülője, mert nem olyan neműnek született, amilyennek szerette volna?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha valakit tényleg ilyen indokkal hagynak ott az csak kamu duma lehet!
2017. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Előző, hát, mit is mondjak... nem szeretném szagolgatni a béci-szelet...
2017. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek.

Lányt várt az apa, fiú lett.

Az anyának két évre vissza kellett költözni a szüleihez. Aztán mégiscsak összejöttek ismét, lett egy áhított lánygyerek is.

Megtartották a fiút, nem adták lelencbe vagy hasonló, és gondoskodtak a felneveléséről, taníttatásáról is, de sosem lett köztük igazi apa-fiú kapcsolat, másrészt az anya-fiú kapcsolat is megromlott. Mára a fiú már nem beszél a szüleivel, sem a testvérével, és ők sem keresik.

2017. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyapám világ életében kimutatta, hogy jobban szereti a lányát, mint a fiát (apukám). Az unokáit is eszerint szerette. Mikor meghalt, a lányára és családjára hagyott mindent, engem a tesómmal direkt kihagyott a végrendeletből, mint apaági örökösöket. Mert ő lánypárti volt. Amíg kicsi voltam, és naiv, nagyon szerettem, de amikor rájöttem dolgokra, nagyon haragudtam rá. És kövezzetek meg, de még most is pipa vagyok rá. Nem az örökség miatt, azt leszarom. Ahogy apámról vélekedett, na az számomra gyomorforgató. Remélem "odafönt" lerendezik.
2017. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!