Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Különbséget tennétek a gyereke...

Különbséget tennétek a gyerekeitek között?

Figyelt kérdés

Van két gyereketek. Az egyiknek mindent megadtok. Lakás, kocsi, telefon, tanfolyam, mindent amit kér. Még felnőttként is.

A másik gyereknek semmit. Nem foglalkoztok vele, magára hagyjátok.


Mit gondoltok erről a helyzetről?


2017. márc. 3. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt gondolom erről,hogy kivételezés megy. Vagy mindkettő gyerekem megkapja amit akar,vagy egyik se. Ez így igazságos.
2017. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy akit elhagy beteg.
2017. márc. 3. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt hogy remek emberek a szülők.Ha a gyerek beteg,akkor csak nem kéne magára hagyni.
2017. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Többnyire elítélem, de azért ez is árnyalt dolog. Azért a betegség alatt sem mindegy mit ért az ember, mert pl egy drogos alkoholistának tudod ki venne lakást. Bizonyos mentális betegségek esetén is részben érthetőnek érzem, hogy a szülő érzelmileg és ezzel együtt anyagilag is eltávolodik a gyerekétől.
2017. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Betegsègétől tud dolgozni és ugyanúgy élni mint a másik gyerek.

Szülők miért tesznek különbségrt a gyerekeik között?

2017. márc. 3. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Neked attól sajnos nem lesz jobb, hogy mi itt azt válaszoljuk, hogy a szüleitek helyében egyformán támogatnánk titeket.
2017. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Él egy ilyen férfi a környezetemben és nagyon megsajnáltam őt. Igazából nem értem miért kivételeznek a testvérével.
2017. márc. 3. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Kívülállóként nem láthatsz bele teljes mértékig, hogy mi miért úgy van náluk, ahogy... ezért szerintem nincs értelme rágódnod rajta vagy elítélned őket. Mindenesetre kaptál pár választ. :)
2017. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több olyan ok lehet, ami miatt jogos ez a viselkedés, ezt kivülállóként nem tudhatod, hogy miért van így.


Pl ebben az esetben nem mindegy, milyen "betegségröl" van szó, esetleg az "elhagyott" gyerek is kapott, csak elherdálta, stb.

2017. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!