Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek rájöttem hogy az...

Mit tegyek rájöttem hogy az apukám kanabiszt szív?

Figyelt kérdés
Kb. 0.5 éve először találtam a cuccai között egy kis zacskó kendert utánna egyszer megnéztem a facebook-ját és ott írta pár ismerőseinek.

2017. márc. 5. 18:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
"rajta " most is
2017. márc. 6. 06:13
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
#3, egy ilyen "pozitiv" peldara jut legalabb 10 lecsuszott drogos story is. A tobbseg nem orvosi okokbol vagy gyogyszer helyett szivja.
2017. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

#12-esnek csak annyit, hogy azok akik túlzásba viszik a dolgot és bajuk származik belőle azok magukra vessenek...


a #3-as csak megmutatta a pozitív oldalát is a dolognak és amit írt az teljes mértékben igaz, aki nem hiszi nézzen utána...


Mindenki leírja a saját gondolatát, hozzá fűzni valóját, nem is értem a lepontozókat, hogy mire fel bíráskodnak a másik véleménye felett.


Nekem is már csak 62%-os a "jó válasz adásom" holott mindenhova őszintén leírtam a véleményemet...

2017. márc. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!