Mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés

Anyám borzalmas életet él. Nem bírtuk tovább apámmal, úgyhogy úgy döntöttünk, megkérjük, hogy költözzön el. Akármilyen indulatok dúltak bennem, szeretem őt, mert az anyám, akkor is ha nem teljesítette úgymond az anya szerepet, csak "20%"-ot a életében. Sokkal drágább ajándékokat küldött vissza, köztük kézzel készítetteket is. (bátyámmal él anyám)

Apámmal a közös ajándékunk egy könyv volt és én készítettem neki saját kezűleg egy kartondíszletet és egy kartonos mécsestartót.

Hideg, személytelen üzenetet írt vissza, de végén ott van a puszi szó és az, hogy anya.

Sokszor elbőgöm magam. Nem tudom hogy fogom átvészelni.

Nem tudom mit írjak vissza. Nem kívánok neki boldog karácsonyt, ahogy ő tette, mert ez nem boldog..sablont nem akarok visszaírni, és mégis az érzelmeimet akarom tükrözni, de nem úgy, hogy úgy gondolja, itt még bármi rendbe hozható.

Van valamilyen, akármilyen ötletetek, hogy mit írhatnék vissza?



2014. dec. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Megírod neki, hogy bár sokat csalódtam benned, és így nem tudok azonosulni a te életviteleddel, de mindig is az én egyetlen és édes anyám maradsz, akit szeretni fogok életem végéig.. kb ilyet
2014. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ird neki,hogy Békés Karácsonyt és köszönd meg az ajándékokat,amelyeket küldött neked és puszi a lányod.
2014. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Attól mert az anyád, még joga van olyan életet élni amilyet csak akar!

Neked meg jogod van dönteni, hogy visszaírsz e vagy sem.

2014. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a második válszolóét megírtam. Köszönöm.
2014. dec. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!