Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez a viselkedés?

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, meglátogatom édesanyámat, de olyan egy flegma viselkedése volt hogy az összes kedvem elment tőle. Meghalt a szomszéd 70 év feletti néni, igen nagyon sajnálom nagyon szomorú mert nem volt beteg, de hogy az 50 éves édesanyám emiatt letargikus hangulatba került mert milyen kegyetlen az élet, milyen hirtelen meghalt és ezért nem szabad veszekedni nagyon rosszul esett, én csak hallgattam nem vitáztam vele hogy miért veszi ennyire a lelkére, de ő közölte egyedül akar lenni nincs kedve és stb.

Nekem ha nem lenne hozzá kedvem sem beszélnék így vele. Augusztusban megszületik a kislányom, téved ha azt hiszi hogy majd én is rá fogok érni hogy ide menjek vele meg oda és stb és stb.....


2017. márc. 8. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%

Nem érthetö, mi a problémád?


A szomszéd néni neki jó ismerös, az minden normális ember számára világos, hogy megviseli anyukádat, és emiatt rossz a kedve. (Szomorú, hogy ezt te nem fogod fel)


De azt végképp nem értem, hogy ez miért gond neked " nem szabad veszekedni" - azért mentél oda hozzá, hogy veszekedj?


A vége meg teljesen összefüggéstelen, semmi köze a kérdésed elözö részéhez "Augusztusban megszületik a kislányom, téved ha azt hiszi hogy majd én is rá fogok érni hogy ide menjek vele meg oda "

2017. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%

Igen, normális és ne haragudj, de te vagy nagyon érzéketlen. A szomszédja volt, lehet szerette, lehet közel álltak egymáshoz, már már baráti viszony is lehetett, te meg meg vagy sértődve, hogy rossz kedve van. Gyereknek, gyereke lesz...

Tudod a mi szomszédainkat is megviselte és szomorúak voltak, amikor apukám elment.

2017. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
99%
Miért ne lenne normális ? Barátok voltak vagy nem ? Gondolom anyád nem hüllő, hogy ne legyenek érzései. Lehetnél megértőbb. Majd a lányodtól visszakapod.
2017. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ő mondta nekem hogy este sem szabad haraggal lefeküdni..ezért sem értem ha elmegyek hozzá akkor miért kell ennyire befordulnia, illetve ennyire NEM KEDVESNEK lennie pont velem, mikor mindig kedve szerint cselekedek... nem vagyok szívtelen és érzéketlen, sokszor eszembe jut, de hogy én más emberre haragudjak főleg a gyerekemre az eszembe sem jutna, ha már ennyire rövid az élet
2017. márc. 8. 14:01
 5/17 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen normális anyukád részéről. Ezt hívják úgy, hogy GYÁSZ. Sőt, ha különösen jó kapcsolat volt köztük, akkor csoda, hogy csak ennyi. Ritkán, de ilyen esetek kezelést igénylő depressziót is okozhatnak.
2017. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
99%
Nem haragszik rád anyukád, csak szomorú. Neked vigasztalnod kellene, nem megsértődni rá, meg fenyegetőzni, hogy sehova se mész vele. Nőj fel, hamarosan anya leszel!
2017. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Wow, kérdező, mekkora egy bunkó, érzéketlen tirpák vagy, előre sajnálom szerencsétlen gyereked.
2017. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Tudod egyáltalán, mit jelent a szó, hogy "flegma"?
2017. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Szomorú, valószínűleg most szembesült azzal a szomszéd néni halála kapcsán, hogy ő is meghalhat (most tudatosodott benne) és ezen gondolkodik sokat.

Változtatni szeretne az életén, ezért tanácsol olyanokat hogy nem szabad haraggal lefeküdni stb.

2017. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális reakció.
2017. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!