Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van aki ténylegesen utálja...

Van aki ténylegesen utálja egyik vagy mindkét szülőjét? Miért?

Figyelt kérdés

26 éves nő vok,apa 16 éves koromban halt meg,anyám egyedül rosszabb volt.2 hónap mulva már pasija lett,aki fogdosott,és anya csak megbökött "mi van tán fájt,mikor öngyilkos lettem felpofozott és azt mondta önző vagyok,hiába mondtam hogy matta tartottam ki egy évig,hátha segit az idő,de csak pasijával törődött.ezen kivül jófej volt,és mindig adott pénzt,csak nem érdekelte mikor jövök haza,aztán 20 éves koromba külföldre ment,csak mamám volt nekem,akihez mehettem mindig,korán egyedül laktam a házban. mikor mama meghalt összetörtem senkim nem maradt.depont akkor jöttem össze a férjemmel ez tartott életben,anya évente kétszer hazalátogat de feszültség van tőle,szorongás,egy pasimat már elüldözte,a férjem tökéletes,jó kocsija sokat keres,fiatal,de ő akkor is kötekedik vele,és embert nem láttam még gyilkos szemmel nézni,pedig csak rosszabb pasi juthatna nekem.a legszomorubb hogy minden alkalommal kivánom bár apa vagy mama élne helyette.a viselkedése undorito,szó szerint minden mondata gyilkos.(amugy xanaxot szed 20 éve),ezt a 3 éves fiam is érzi,mert fél tőle,más idegentől nem.anya imádja az unokáját,de ő biztos érzi a feszültséget.mindig idegbeteg.mamám az egyetlen,a legfontosabb embertelvesztettem,ha anya meghal nem fogok érezni semmit,sajnos.a legbosszantobb hogy legszivesebben lejönnék fb-rol,mert annyi hazugságot posztol,hogy szeret minket,és fogalma sincs senkinek a valoságrol,milyen ő.egy kirakat.és gyerekemről nem rakok ki képet,de ő fotozgatja ha nem látom és rengeteget kirak,mennyire imádja az unokáját,de haegyedül hagytuk vele egy órára már olyan gyilkos szemmel nézett ránk,azért is szidott.amugy tényleg megvesz neki drága holmikat,de semmi segitségünk,(aki vigyázna rá)páromnak nincsenek szülei,mamája öreg már.

anya sajt magárólis kirak selfyket(52 éves) és like-olta is magát...de a lényeg,hogy nem változik,feszültség van.mindenki története érdekel.


2017. márc. 8. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 26 eves vagy?
2017. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

26 éves nő VOK ...besírtam.

Ja meg ha öngyilkos lettél akkor most hogy írtad ki a kérdést? 😂😂😂

2017. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idődbe telt, mire ideokádtad ezt az összefüggéstelen irományt?
2017. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"a férjem tökéletes,jó kocsija sokat keres,fiatal".....

Ez a fontos nem, a többi mellékes.

Valami hibádzik ezekben a sorokban.

2017. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anyámat gyűlölöm, de olyan mértékben hogyha meglátom egyből tettlegesen nekimegyek. Egész életemben próbált befolyásolni, irányítani és ha nem úgy volt ahogy ő akarta a legpiszkosabb módon zsarolni, mindig mindent ő tudott jobban, csak az lehetett amit ő akar, az egész gyerekkorom tönkre ment, pszichológusnál is sokszor voltam. Apámmal ugyanezt csinálta, teljesen kikészültünk mindketten. Aztán egy szép napon meguntuk és kidobáltuk az összes cuccát az utcára, kidobtuk őt is a holmikkal együtt.

Azóta fogott valami lúzert aki eltartja és vele él, néhányszor keresett csak de mivel egyből a torkának mentem így egy idő után abba hagyta ezt. Legutoljára 3 éve láttam.

2017. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem amit írsz, mert érthető és megérthető (bizonyos szintig), mégha itt előttem egyből leszóltak is téged.

Igen sokan vannak még, akik utálják a szüleiket...

Viszont a te fejedben sem lehet minden rendben, ha képes voltál öngyilkos lenni.

Éltem már át én is a poklok poklát, és legjobban mindig anyám szavai fájtak. Pedig a te anyádhoz képest az enyém egy intelligens kisangyal. De nem angyal... Mindenesetre én mindig azt mondtam magamban, hogy "MIATTAD NEM LESZEK ÖNGYILKOS, ENNYIT NEM ÉRSZ, ANYÁM..." És nemcsak öngyilkos nem lettem, hanem a vele való konfliktusokat is igyekeztem minimalizálni. Na nem alkalmazkodással, mert hülye nem vagyok, csak éppen kerültem vele a kommunikációt, ahogy lehet.

Neked is ezt javaslom, kerüld anyádat! Próbálj önálló lenni és nem függni tőle, pláne hogy gyereked is van, szóval felnőtt vagy, érted... Ha gyereked van, nem szabad anyádtól függni!

Bár helyzetem korántsem olyan súlyos, mint a tiéd, van némi párhuzam köztünk, szóval én értem miért vagy kiakadva. A sok bitangerős kommentelő, vagy akik szuper boldog családból jöttek és élik békés önálló életüket, azok ezt úgysem fogják megérteni, ne érezd még miattuk és rosszul magad! Most mennem kell, ennyi.

Csak kerüld anyádat, a konfliktust és nyugi, ne őröld magad, nem éri meg!

2017. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak odáig olvastam hogy "vok". 26 évesen ilyet írni...
2017. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek tartod vele a kapcsolatot?
2017. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert sose érdekelte őket, hogy jó életem legyen, vagy hogy jól vagyok-e lelkileg csak az hogy húzzak már el otthonról stb.
2017. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Én ezt csak odáig bírtam elolvasni, hogy megpofozott mert öngyilkos lettél. :D most zombi vagy?
2017. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!