Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mikor, hány éves...

Nektek mikor, hány éves korotokban jött elő, hogy szeretnétek gyereket? És mikor lett ténylegesen?

Figyelt kérdés
Nekem már 3 éve jön elő egyre gyakrabban,pedig csak 23 vagyok. De olyan sokat álmodozom az anyaságról. Elképzelem miket tanítanék meg neki,milyen értékeket igyekeznék átadni. Viszont mégcsak kapcsolatom sincs,illetve egyetemista vagyok ,úgyhogy ez még távolabbi jövő.:D
2014. júl. 1. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen jött először. A férjemnek kellett még egy kicsi idő, aztán szólt, amikor ő is felkészült, és 29 éves koromban lett is :)
2014. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

23-24 éves koromban kezdtem el ezen gondolkodni. Most 26 vagyok, és akarunk is a párommal babát, de még kicsit odább van, mert még nem készültünk fel rá.

Egyelőre néha nagyon vágyom rá, néha el sem tudom képzelni, hogy legyen. Ez annak a jele, hogy még várnunk kell :)

2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 22 évesen járt sűrűn az eszembe, most 23 évesen tárgyaljuk a dolgot. Az még kérdéses, mikor kezdünk neki.
2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem a párommal. Addig el sem tudtam volna képzelni, de vele igen. :) Persze, még várunk vele.
2014. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
24 éves koromtól vágytam babára.Az akkori párommal 27 évesen szakítottunk,ő nem akart.36 évesen szültem. /34 évesen ismertem meg a férjem./
2014. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindig tudtam, hogy akarok gyereket, de megvártam, hogy minden körülmény adott legyen (férj, munka, pénz). Ez 30 éves koromban jött el, 2 hónap múlva teherbe is estem.
2014. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 31-32 éves koromban.

Lehet, hogy későn érő típus vagyok, de lelkileg, kapcsolatilag és anyagilag is akkor jött el az idő.

A 33. születésnapom után néhány nappal született a fiam.


Szép dolog, amiket írsz kérdező- de azért gyakorló anyaként azt hiszem nem csak boldog babrózsaszínes mosolygós napokból áll az anyaság :) Persze sok ilyen is van és nagyon jó dolog, ha valakinek van(nak) gyermeke(i)- de ehhez bizony nagy szükség van egy stabil párkapcsolatra is és megfelelő körülményekre is.

2014. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
15:18, igen, vannak kistesóm (4-és lassan 6 évesek),és itthon élek,így árnyoldalát is látom,néha nehéz.:D
2014. júl. 1. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még most sem.

28/N

2014. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal koromban akartam, mindenki cikizett érte, hogy ugyan minek, erre mindig visszaszóltam.

Utána rájöttem, hogy baromság az egész és most azoknak vannak gyerekei,akik oltogattak engem a gyerekvállalás miatt és nekem meg nincs.

Fura, mi? :D


Ja 36 éves férfi vagyok.

2014. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!