Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés az anyai szeretet...

Milyen érzés az anyai szeretet, ölelés?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 17:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Felbecsülhetettlen,pótolhatattlan,szeretet teljes,meleg és a legjobb dolog a világon
2017. ápr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Jobban jártál vele hogy meghalt, minthogy mire felnőssz ő fogja magát lelép a csávójával és hirtelen tanulj meg suli mellett főzni, mosni, takarítani. Azt mondja majd keres, hát ha én nem keresem hónapokig nem is beszélünk, a családit nem adja ide. Régen se és most se volt olyan, hogy megölelt volna, folyton csak a szobában ült és a telefonját nyomkodta. Ha nincs a nagymamám aki neveljen én is most ilyen szaréletű buta liba lennék, mint az anyám. Olyan hogy családi ebéd vagy vacsora? Olyan se volt!
2017. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben odamennék minden "anyaöleléshiányábanszenvedőhöz" és egyenként megölelgetném😢.👐

A legjobb érzés a világon!

2017. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Hozzám jöhetsz! :)


(#8)

2017. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, sosem tapasztaltam. A lassan 18 évem alatt egyszer ölelt meg, azt is én kezdeményeztem mert kíváncsi voltam milyen érzés. De ellökött azzal, hogy "ne nyúljak hozzá" meg "ne nyomjam össze".

Kiskoromban próbáltam a kedvére tenni jó jegyekkel, jó magaviselettel, ajándékokkal, de amikor elég idős lettem hogy rájöjjek, felesleges, úgy döntöttem nem próbálkozom többé az anya-lánya kapcsolat létrehozásával. Egyáltalán nem voltam rossz gyerek, mégis nem egyszer megkaptam hogy bárcsak meg sem születtem volna, utálja ezt az életet, mert a karrierjét tettem tönkre a születésemmel. Nem mondom még miket csinált és miket mondott, mert itt nem rólam van most szó, legyen elég annyi hogy bárkinek is meséltem az anyámról, mind pszichológiai esetnek tartotta, jogosan.


Szóval kérdező, nem tudok a kérdésed megválaszolásában segíteni, viszont átérzem milyen rosszul eshet az Anyák napja, milyen szintű vágyakozással tölt el.

(Sajnos) nem vagy egyedül, sokak vesztették el az édesanyjukat, vagy van hozzám hasonló történetük, őszintén szólva nem tudom melyik a rosszabb. Mást nem tudsz tenni, csak nézz a jövőbe és próbálj mindig pozitív maradni, saját családot alapítani, hogy te lehess majd az a személy a gyereked életében, akit te személy szerint sosem kaphattál meg.

És bár igazi anyai szeretetet semmi nem tud kárpótolni, de sokféle szeretet van amit rokonoktól, családtagoktól, barátoktól, párodtól, vagy majd a gyerekeidtől kaphatsz, szóval ne csüggedj, minden jót kívánok!:)

2017. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

Én is csak elképzelni tudom, deee. Képzeld el, van egy gyermeked s mikor ránézel, előnt önfelett boldogság. Semmi sem számít, csak neki jó legyen. Minden mozzanatát imádod. Minden vágyad, biztonságban legyen.

Képzeld el, megöleled. Nos most azt, ezt ő hogyan érzi.

2017. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés az aki ezt átélhette. Nekem ugyan nem halt meg az anyám, de szinte soha nem fejezte ki a szeretetét, törõdését irántam testi közelséggel, vagy legalábbis minden túlzás nélkül a két kezemen meg tudom számolni. Nem hagyott bennem nyomot. A mai napig, ha megérint valaki, megremegek és elhúzódok. Neki más a szeretetnyelve.
2017. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vegyes


Amelyik kéz símogat, az bánt is

Amelyik kar átölel, az el is lök

Amelyik kéz enni ad, az kér is

Amelyik kar hívogat, az eltaszít is

2017. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

olyan bizsergetően meleg :) majdnem olyan, mintha a kedveseddel megölelitek egymást

28/N

2017. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Az anyai ölelés megtapasztalása a világon az egyik legeslegfelemelőbb érzés, de ne felejtsük el, hogy sokszor ugyanazok a kezek írják alá szenvtelenül azokat a nyomtatványokat, amik felhatalmazzák az orvosokat az abortusz elvégzésére.
2017. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!