Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 14 éves lányod egy 19...

Ha a 14 éves lányod egy 19 éves srác hozná haza az iskolából autóval, hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
már biztos lefeküdtek xd
2017. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát jobban, mintha egy 14 éves srác hozná haza autoval...
2017. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Én? megköszönném a srácnak.
2017. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%
rózsaszín pitpull egyik száma jut eszembe....
2017. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha reggel hozná akkor megkérdezném

ki ez a fószer?

2017. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Megkérdezném, hogy mégis ki volt ez a srác?

Azért egy átlagos 19 éves srác, nem igazán gondolja komolyan a kapcsolatosdit egy kis tinivel. Inkább csak megd***i akarja. De lehet, hogy csak barátok. Felsőbb éves srác.

Beszélgetni kell.

2017. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Nálam az volt, hogy láttam, hogy egy lány nincs valami túl jól, szédült, fogta a fejét, és hazavittem. Nem volt semmiféle hátsó szándékom, amúgyis van barátnőm. Az anyja behívott engem kávézni. :) Nem vagyok szülő, nem tudok tanácsot adni, csak gondoltam leírom ezt...

18/F

2017. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%

Tizenévesen 5 év korkülönbség már necces, még így is, hogy betöltötte a 14-et a fiatalabbik... Ezért én barátságosan, de beszélnék a fiatalemberrel, hogy legyen nagyon türelmes a lányommal, és hogy nem értek egyet a nemi élettel 16 éves kor alatt, hacsak nem ölelés, és csókról van szó, ráadásul 5 év különbség necces.


Szóval ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor oké, de elégedjen meg csókkal, öleléssel, kézen fogva járással. Semmi petting, semmi szex! Ha csak 17 volna, akkor is.


Tartom magam ahhoz a meglátásomhoz, hogy 16 éves kor alatt senki ne kísérletezzen (páros) szexszel. Még 20-22 éveseknek is alig van élettapasztalata, és többségében felelőtlenek. Hát még 14-15 évesen...


16 évesen csak azért javaslom nyitottnak lenni a páros szex felé (bár ideális inkább 18 éves kortól), mert a nemi hormonokat nem lehet és nem egészséges a végtelenségig frusztrálni, ráadásul a 16 éves lányok is inkább idősebb srácokra buknak, szóval így se sok sansza van a 16-17 éves fiúknak szexre, ha a potenciális női partner velük egyidős, tehát 16-17...


De semmi gond nincs avval, ha csak 18 évesen kezdődik a nemi élet. Talán lányok tehát lehetnek nyitottabbak erre, 16 évesen, az iménti okból kifolyólag. De szigorúan 16-tól!


Azonban 14-15 évesen hazárdjáték a szex, főleg a teherbeesési kockázat miatt. A tabletta pláne tizenévesen roncsol. De felnőtt korban is.


Orál és petting meg kapu a direkt szexhez, mert nagy a kísértés, szóval jobb tizenévesen egy kis fegyelmet, önmegtartóztatást tanulni és utóbbiakkal se élni.


Ott a keze az embernek, önkielégítésre. Szóval nem egy hű, de nagy önmegtartóztatás várni 16 / 18 éves korig a páros szexre, még szenvedélyesebb fiúknak se... Én is kibírtam, sőt, 20 voltam az első esetnél.


Hála a jó égnek, h nem tapasztalatlan tiniként estem az ágyba szexelni... hát még a lányok kockázata... hiszen ők fognak teherbe esni, ne ma hímneműek...


Szóval bölcs hozzáállás várni 16 / 18 éves korig a páros szexszel, és ehhez jó esetben egy nagykorú ember elég bölcs, pl egy normális szülő, aki ezt várja el a gyerekeitől, és persze jó szándékkal el is magyarázza már 10-12 éves korában a gyermekeinek, meg onnantól is vissza-visszatér a kérdésre, nem erőltetve persze, hanem ahogy egy beszélgetés helyezte hozza.


Önmagában gumival meg hazárdjáték, még ha némileg kombináltan is védekeznek... Az nagykorúaknak való kockázat (esetleg 16-17 éveseknek), mert nagykorúként már elvileg van lehetőség pénzt keresni, gyereket eltartani, abortusz mellett avagy ellenében felelősségteljesen gondolkodni, stb., valamint tudatilag is fokozottabb az érettség, a felelősségvállalás.


Ezért ha többet szeretne egy ilyen szituban egy 19 éves srác, megkérném, hogy legfeljebb haveri szinten álljon szóba a lányommal (már ha volna gyermekem), és ne furikázza, ha csak nem bízhatok benne, hogy csóknál messzebb nem jutnak. Megköszönném, ha kulturáltan végighallgat.


Az meg, hogy egy kamasz mit csinál, nos... Csinálnak a tinik marhaságot... De ha úgy álltam a fiktív lányom neveléséhez (értsd: bár 30 felett járok, de még nincs gyermekem, szóval ez most fikció, tehát MINTHA lenne egy lányom), szóval ha úgy álltam a neveléséhez, hogy szerintem mindent megtettem, hogy a lányomon ne múljon, hogy bajba kerül, akkor nem nagyon van miért aggódnom. Ennyi erővel ha kilép az ajtón, aggódhatnék, hogy fejére esik egy tégla...


Azért ez nem horrorisztikus eset, és nem egy 25+ éves akarja megfektetni a 14-15 évest... De ettől függetlenül mivel határesetnek tartom, udvariasan lebeszélem a haverinál közvetlenebb viszonyról a fiktív lányommal, esetleg hozzátenném, hogy ha a lányom betölti a 16-ot, visszatérhetünk az esélyei megbeszélésére, ha onnantól továbbra is igényt tart a lányomhoz közel kerülni. De ha idővel megbízom a srácban, csókig elmehet a lányommal, ha tud várni a lány 16 éves koráig a szexszel.


De eleve az se biztos, h akar valamit a lánytól... Ezért is beszélnék vele, és főleg udvariasan. Ha egyszer nem ad okot szigorúbb, vagy kemény hangvételre, akkor minek keménykednem...


Ha 13 éves volna a fiatalabb, akkor kemény hangnemben és határozottan, radikálisan hangot adnék nemtetszésemnek, és rendőséggel fenyegetőznék. De 14 és 19 éves már talán oké, igaz, határeset... Egy év sokat számít tizenévesen, mind életkorban, mind korkülönbségben. A 14. életév meg szexuálisan vízválasztó, szigorú határvonal. Valahol meg kell húzni a határvonalat. Így is a gyakorlatban jobb nem kísérletezni a páros szexszel 16 év alatt, amondó vagyok.

2017. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

Megkérdezném, hogy ki ez.

Furcsállnám egyébként, hogy valaki olyan hozza haza, akit nem ismerek, akiről még sose hallottam.

Nem erre tanítanám, hogy csak úgy idegen fiúk autójába beleüljön.

2017. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
#9! szerintem nem csak az autójába ül bele xd :D
2017. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!