Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal srác vagyok. Anyu és...

Fiatal srác vagyok. Anyu és apu külön szobában. Ma arra értem haza h egy szobában vannak. Azt hiszem tudom miért. Nagyon összetört lelkileg. Miért?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, ezt nekem nem kellene hallanom. Persze lehet nem AZT csinálták, de meg se probálják lelplezni. Nem tehetek rola esküszöm, de nagyon undorít ez a dolog. Nagyon
2017. jan. 7. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Semmi kozod hozza.
2017. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Ideje megtudnod: téged sem a gólya hozott.
2017. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát te hülye vagy. Inkább örülj, hogy nem a válási szándékukat jelentették be, vagy nem más-más partnerrel hálnak együtt.
2017. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez aranyos.:) Hány éves vagy?
2017. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Igazad van. Undorito. És egyébként is tul jo az nekik. Ahelyett, hogy nekem adnának több zsebpénzt!!!!
2017. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az ember segitseget kér erre leoltjátok. Szégyelljétek magatokat akik mocskolodtatok és kívánom ti sokkal többet kerüljetek ilyen helyzetbe!
2017. jan. 7. 23:56
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Milyen helyzetbe? Hogy tudjuk, hogy a te szüleid éppen együtt vannak? Hát tudasd velünk nyugodtan, akár minden alkalommal. :D
2017. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Segítek neked megérteni, jól sejtem hogy nem volt még barátnőd a fiatal korodból adódóan, nos az az igazság hogy velem is előfordult már bőven 20 éves korom körül, de ez abból adódott hogy éppen abban az időszakban nem volt senkim, akivel csináljam :( Kvázi a féltékenység válthatta ki belőlem sokkot amikor fültanúja voltam.



Azt tudom mondani érdemben, hogy amíg nem tapasztalod meg az életnek ezt a részét, addig így vélekedsz majd, viszont ha elérsz oda egy barátnővel, akivel ugyanígy tesztek majd, teljesen máshogy fogod látni, letudod majd annyival ők is csinálják míg abban a korban vannak(egy bizonyos kor felett már nem szokás összebújni) és Te is.


Persze az nem kor kérdése hogy mikor hallja vagy látja a szülőket, ez minden tekintetben kellemetlen és még mi érezzük magunkat kellemetlenül :)

24F

2017. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
kamu
2017. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
89%
Remélem a te gyereked is hányingert fog kapni, amikor megtudja, hogy te dugsz az anyjával.
2017. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!