Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan veszekszik...

Anyám állandóan veszekszik velem, mert szerinte beteg vagyok, mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Kb fél éve járok pszichológushoz, akit az osztályfőnököm ajánlott, mert anyám állandóan veszekszik velem, hogy semmire való vagyok, nem tudok beilleszkedni sehova, és hogy tuti valami szellemi bajom van. Már öngyilkos is akartam lenni, csak gyáva voltam hozzá. Fél éve járok az orvoshoz, azóta jobban teljesítek a suliban, könnyebben barátkozom, de anyám miatt sokszor visszaesek... A múltkori veszekedésünk annyira eldurvult, hogy kijelentette, hogy az orvosom egy kuruzsló és hogy követeli tőlem a telefonszámát, mert számon fogja kérni, hogy mit művel velem... Mert ő nem hiszi el, hogy nekem nincs semmilyen szellemi bajom, meg biztos színészkedek neki... Megadtam neki a számát, aztán amikor mentem az orvoshoz és kérdeztem, hogy anyám beszélt-e vele, azt mondta, hogy nem, se nem hívta, se nem írt neki, de még az osztályfőnökömmel se beszélt. De miért? És miért csinálja ezt?
2017. márc. 11. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért,mert csak mondja,hogy szerinte vedd észre magad. Leckéztetni akar.
2017. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pontosan tudja hogy ő az oka a bajoknak. Igy próbál visszarángatni a régi állapotodba. Neki van szellemi baja, nem neked, téged csak totál kicsinál lelkileg a szarságaival.
2017. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azert ne felejtsd el, hogy kiskoru vagy, anyad felelosege alatt elsz meg, na meg, hogy gondolom, anyad fizeti a dokit is. Biztos, hogy csak azert kell az agydoki, mert anyad veszekszik veled? Nem lehet, hogy van nemi oka ra?
2017. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Most orvoshoz jársz vagy pszichológushoz?
2017. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok, ő azt mondta hogy úgy szellemi bajom, agyi károsodásom (tehát hogy bolond lennék vagy fogyatékos) nincsen, anyám meg ezt nem tudja elhinni, szerinte tuti van bajom csak a pszichológus nem meri elmondani, meg kuruzsló...
2017. márc. 11. 11:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor általános iskolás voltam, akkor is nagyon rossz osztályba jártam, állandóan piszkáltak meg bántottak, megtéptek, mert jó tanuló voltam. Anyám pedig nem volt hajlandó átíratni másik iskolába, merthogy szerinte ott is ugyan ez ment volna, meg hogy az túl erős iskola nekem. A pszichológus ezt is segít feldolgozni.
2017. márc. 11. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Anyad az agybeteg nem te, neki kene odajarni:/

En apam miatt jartam anyukammal pszichiaterhez, aki oszichoterapiat is csinalt, mindketten apam miatt... mindig mondta a doki, hogy apamnak kene idejarni nem nekunk. Ennyirol szol a mergezo kornyezet. A masik meg nemnormalis es te mesz tonkre. Menekulj otthonrol, amint csak tudsz.

2017. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
anyad egy kib.szott debil, menekul tole
2017. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Mivel a pzichológus nem orvos, ezért nem is tudna anyádnak diagnózist felállítani. Ha anyád ennyire nem hisz neki, akkor vigyen l egy pszichiáterhez, akinek ez a dolga.
2017. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress ra: narcisztikus anya


Sajnalom hogy neked is ilyen jutott.

2017. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!