Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg vagyok már egy hete, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok már egy hete, ő mégis mászna rám állandóan. Nekem kellene másképp gondolkodnom?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején elég csúnyán felfáztam, és nem is jutottam el orvoshoz csütörtökig. A doki felírt egy doboz antibiotikumot, most úgyahogy jobb. Viszont előtte nagyon durván szenvedtem, már sírtam a wc-n.. Új munkahelyem van, így táppénzre sem mertem íratni magam, inkább kibírtam.

A barátommal múlthét vasárnap este voltunk utoljára együtt, másnap mondtam neki, hogy mi van, és hogy néhány napig most tuti nem ismételjük meg. Erre csütörtök-péntek felé elkezdett hihetetlenül nyomulni már, nekiállt fogdosni, félreérthetetlenül simogatni, és bunkón kellett már rászólnom, hogy hagyjon már békén, mert nem értett semmiből.

Aztán egész hétvégén mutogatta magát nekem felöltözéskor, vagy zuhanyzáskor, és utalgatott rá, hogy jó lenne, ha legalább szájjal-kézzel kielégíteném, ha már máshogy nem lehet.


Most én vagyok ennyire ellenséges és feszült már, vagy tényleg az lenne a normális, hogy hamár jobban vagyok, (de nem 100%-osan újra egészséges), akkor elégítsem már ki máshogy? Most még én érzem sz_rul magam, mert beteg vagyok, és nincs kedvem abszolút semmihez.

L22


2016. aug. 22. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Küldd át hozzám!
2016. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy buta. Ő meg ne legyen egy önző kis p.cs.
2016. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mire érted, hogy ne legyen buta?
2016. aug. 22. 12:16
 4/17 A kérdező kommentje:
*legyek
2016. aug. 22. 12:16
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

En a helyedben inkabb azon gondolkoznek hogy mi bajom van valojaban, mert nem normalis hogy egy felfazas ennyire ledont a labadrol. En is felfazos vagyok, azert mondom. Ahogy erzem hogy kijon, gyorsan 5-10 szem tozegafonya kapszula, egy no spa meg ledontok 2 liter vizhajto teat es vege is van.

A baratod meg csak ne akarjon ilyenkor semmit ha annyit nem kepes felfogni hogy a felfazas bakteriumtol van ami az o hugycsovebe is nagyon szepen fel tud vandorolni.

2016. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Elégítsd ki kézzel :) Én pl. ha megvan, úgy szoktam, vagy csak ha egyszerűen nincs kedvem, de látom rajta, hogy ő nagyon szeretné, akkor felajánlom ezt neki.
2016. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum utan pedig azonnal kezdj el egy probiotikum kurat mert a gyogyszer alapbol tonkreteszi a vedekezo mechanizmusokat a hugyholyagodnal is es pluszban meg a huvelyed florajat is megboritja es gondolom egy huvelyfertozest mar vegkepp nem birna ki a kedves parod.
2016. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez előző vagyaok aki írta, hogy ne legyél buta.

Azért ne legyél buta, mert rosszul érzed magad emiatt, hogy a párod egyfolytában zaklat téged. Ezért egy pillanatra se érezd magad rosszul. Nem is értem hogy lehet valaki ennyire önző, hogy ilyen erőszakosan várja ezt el a másiktól. Neki most az lenne a dolga, hogy téged ápoljon és gondoskodjon rólad. Erre álló farokkal jön utánad, mint egy kangörcsös kutya. 36F

2016. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Arulja mar el valaki, hogy miert kellett lepontozni a valaszomat...
2016. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De pedig ledönt a lábamról, ha lázam lesz tőle, napokig véreset pisilek és ég, csíp, mar folyamatosan. (jártam már vagy 5 orvosnál ezzel, és semmi.) Hiába a tőzegáfonya, hiába minden ilyen tea, gyógynövény, vitamin, én már mindent kipróbáltam szerintem, amit csak tudtam, de csak az antibiotikum hat, és így is eltart egy hétig az egész.

És egy ilyen nap után este örülök, ha élek, örülök, ha képes vagyok még megmelegíteni egy kis vizet, amit palackban a lábam közé tehetek, hogy legalább egy picit tudjak aludni.

Most hogy jobban vagyok, meg a visszafetőződéstől félek nagyon, ezért nem akarok semmit. Meg a gyógyszerektől kicsit lelakottnak is érzem mg magam.

2016. aug. 22. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!