Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut...

Hogyan győzzem meg anyut arról, hogy be lehessen festve a hajam újra? 14l

Figyelt kérdés

Suli időben megengeedte,hogy vörös legyen a hajam.Szeretném megint csak nem olyan élénkre.Viszont nem engedi,mert el fog töredezni a hajam.Most sincs pedig egy hajszál sem ami él lenne törve.Azt,hogy mondjuk hajolajat használjak nem engedi,mert jajj többször kell megmosni.Titokban használtam,de nem tapasztaltam ilyen dolgot.


Hogy győzzem meg?14l


2017. márc. 11. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Minek kell egy 14 éves gyereknek hajat festeni?
2017. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
A vörös haj visszataszító. 18/f
2017. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

A gondolkodásmódod még visszataszitobb, kedves 18f.

Egy vöröshajú



Kérdező, próbáld rabeszelni kimoshato hajfestékre

2017. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Abban igaza van a 2esnek, hogy 14 évesen a festett vöröshaj nagyon előnytelenül hat, úgy is fogalmazhatnék, hogy ribizlis.
2017. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Hidd el, kedves 3-as, a 2-esnek igaza van. A legtöbb ilyen korú lánynak piros haja van "vörös" címszó alatt.
2017. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

4!


Attól függ, hogy milyen az a festett vörös. Van, amiröl nem mondanád meg hogy vörös, mert olyan természetesnek hat. Nekem még természetesen van olyan színű hajam, amiről mindenki azt hiszi, festve van és az ilyen intelligencia hiányos személyek, mint kettesben, hasonló beszolasai eléggé megkeseritettek a gyerekkorom

2017. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem a természetes vörösre gondoltam, hanem arra a pirosass vörössre. És az én izlésem szerint visszataszító, főleg egy 14 éves gyereknél...
2017. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy a 3.fülbevalós lány nem ?
2017. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Ne otthon festesd, hanem fodrásznál, ők tudják mit csinálnak, így a töredezés veszélye is kisebb. Komolyan beszélek, nekem anno sötétvöröstől szanaszét tört a hajam (20 centi lett belőle vágva most decemberben), viszont a fodrász minden sérülés nélkül festett szőkét!!! a sötétbarna hajamba. Ezenkívül folyamatos ápolás, különféle olajak, egy festett hajat igényesen tartani nem olcsó.


Akiket taszít a festett haj: lehet láttatok pár embert, aki nem tudja hordani kék-zöld-piros haját, de akinek jól áll ez a színes vibrálás, az hadd fesse már! Nem mindenkinek mérvadó ez a lealacsonyító vélemény.


19/L

2017. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Hozzá sem nyúlok a hajamhoz.

Kivéve amikor megmosom, vagy kifésülöm.


Nem igazodom trendihez, és nem sztárkodom.

Úgy jó, ahogy a természet legyártotta.

Mit erőszakoljam meg azt amit nem kell.

Felesleges energia, pénz pazarlás.


Hogy is van ez?


Ha az embernek füstölögnie kellene, a természet biztosan gyártott volna a feje búbjára kéményt. ;)

Hát, lehet, hogy túl természetkedvelő lehetek.

2017. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!