Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik a párjuk miatt költöztek...

Akik a párjuk miatt költöztek el otthonról, a családotok hogy viselte?

Figyelt kérdés

A párom 23 éves, én 24. Neki még minimum 3 éve van az egyetemből, én most végeztem.

Nyáron szeretnénk összeköltözni, de már az megviseli az anyját, hogy egyre többet van velem a fia. Többször panaszkodott neki, hogy hiányzik.

2 éjjszakát tölt nálam, és 1et otthon.

Tudom, hogy egyelőre nekem kell majd inkább őt eltartani, de nem bánom, ha látom rajta, hogy mindent megtesz a kapcsolatunkért.

Egyre jobban elbizonytalanodom az anyja miatt, már az is felötlött bennem, hogy csak a diplomázása után kéne összebútoroznunk.

Kíváncsi vagyok azok élményeire akik ezt átélték.

Én 19 évesen más okokból költöztem el, azóta egyedül élek a kutyámmal.


2017. márc. 11. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a gyereke az életvélja az nehezen.

Gyorsan költöztem el. Othon rosszak voltak a körülmények. Párom kiragadott onnan.

Anyukám nehezen. Azt hitte és úgy gondolta majd mellette öregszem meg. Havonta egyszer találkozunk.

2017. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még várnék az összeköltözéssel, főleg, ha még nem régen vagytok együtt. 3 évig eltartani a másikat, elég rizikós, főleg, ha anyuci annyira ragaszkodik hozzá. Igaz, nem szokatlan, hogy a lány az idősebb, de ebből később gondok lehetnek.
2017. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy bizonyos korban már teljesen normális ez.Így 20 fölött teljesen érthető,hogy az ember a párjával szeretne már élni.

Ez az élet rendje.

Én nem tartom normálisnak,amikor egy szülő így ráakazkodik a gyerekére. Attól,mert felnőtt és élné a saját életét is, még nem muszáj eltávolodni egymástól.

Ha valaki a párjával él,attól még ugyanúgy jóban lehet a családtagjaival is.

A kérdés itt,hogy a párod akar-e veled élni?Akar -e összeköltözni?Ha csak te erőlteted,akkor szerintem hagyd.

Ha ő is akarja,akkor költözzetek össze.Anyuka meg majd megbékél.

Én ezt az eltartósdit átgondolnám amúgy.

Egyetem mellett nem tud dolgozni? Valami kis diákmunkát?Ezzel össze lehetne szedni pár tíz ezret.Nem egész fizetésnyit,de több mint a semmi, tudna bele adni a rezsibe pl.

Vagy ösztöndíjakat nem kap?Ha nincs ideje dolgozni,akkor felteszem csak tanul annyira jól,hogy kapjon legalább tanulmányit.

De egy hétvégi melóba senki nem halt még bele egyetem mellett.Így maxiumum havi 8napot mehetne.

Fél fizetés.

2017. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normal esetbe az ember elkoltozik.

Amugy akk cuccoljon oda ha el tudja tartani legalabb magat

2017. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!