Ez most komoly?

Figyelt kérdés
A családban söt a barátaim is azt mondják nekem hogy beteg vagyok.Ki takaritottam a szobám de ugy hogy még egy porcica se maradt és erre bejön anyum s azt mondja hogy mé nem takaritom ki a szobámat?(semmi sincs benne komolyan egy ágy és egy asztal amin a gépem van.) Nem nagy dolog kitakaritani. Meg mondtam hogy töllem szét is nézhet rend van erre azt mondja hogy beteg vagyok.Na jó szimplán mondok egy mondatot az egyik ,,barátomnak,, és szintén le betegez.Talán beteg vagyok mert olyan depresszios vagyok a sok sértegetés miatt hogy skrizofén lettem .Amikor haza jövök vezsekednek a szüleim és kiabálnak velem plusz az iskolába is ez megy. Mit tudok tenni hogy ne keljen azon gondolkozzak minden reggle hogy érdemes e fel kelni.14/L
2016. febr. 9. 11:48
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
42%
Ez nem hangzik túl jól. Mi lenne, ha pl az osztályfőnöködnek készen elmondanál mindent?
2016. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az osztájfönök egy f.a.sz nem érdekli az osztály öt.Egy bunkó és beszélni se lehet vele bármit mondhatok neki a válasz az :Én most mit tugyak csinálni? (lekezelöen) szoval annak löttek.
2016. febr. 9. 12:01
 3/14 A kérdező kommentje:
A helyesirás hibákért bocsánat most hogy ujra olvastam rengeteget találtam.
2016. febr. 9. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
A helyesírásodból is látszik, hogy beteg vagy.
2016. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Olyan depressziós vagyok hogy skizofrén lettem....


Szerintem szimplán hülye vagy, már én is haragudj, ezért mondja mindenki, hogy beteg vagy

2016. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van a suliban pszichológus? Esetleg ő tud segíteni. A területi gyermekvédelemnél is vannak pszichológusok, illetve a nevelési tanácsadóban is pszichológus dolgozik. Ő jobban fel tudja mérni, hogy van-e bármilyen problémád és hogy milyen segítséget tudna adni.
2016. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 acelsziv ***** válasza:
30%

Mi lenne, ha találnál valami elfoglaltságot, ami boldoggá tesz? A depresszióból úgy lehet kijönni, hogy elkezdesz értelmes dolgokat csinálni. Fess, rajzolj, sétálj hajtogass, bármi. Keress egy klubot egy csapatot.

És kerítsd elő az iskola ifjúságvédelmisét. vele beszélj.

Mert lehetséges valakibe belebeszélni az elmebajt. Ne engedj nekik. Semmi bajod nincs.

2016. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Pl olvass... Kamasz vagy a kamasz kor meg ilyen...
2016. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

"SzivböljövöTanácsok" Ezen a néven meghaltam. :DD

Amúgy is 11:48-kor a suliban tanulnod kéne, nem itt sirni.

2016. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most akkor depressziós vagy vagy skizofrén?
2016. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!