Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova fordulhatok ha a volt...

Hova fordulhatok ha a volt ferjem es rokonsaga ellenem es az uj teso ellen hangolja gyermekemet?

Figyelt kérdés
Koteles vagyok ezt elviselni vagy lehet valamit tenni? Gyamugy vagy csaladsegito?
2016. aug. 3. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk hasonló történet van. Öcsém ex felesége hangolja a gyerekeket az egész családunk ellen. Én, mint nagynéni, már feladtam az örökös vitát, úgy vagyok vele, hogy egyszer felnőnek és remélem más szemmel látják majd a dolgokat.
2016. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
63%
Gyámhivatalnál tehetsz feljelentést kiskorú veszélyeztetése miatt. Korlátozhatják, de meg is vonhatják a láthatást.
2016. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod bizonyítani?
2016. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok amit a gyerek mesel. 5 eves.
2016. aug. 3. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

A hatóságoknál sok esetben bőven elég, amit a gyerek mesél. A pszichológus meg fogja állapítani, hogy igazat mond-e és milyen hatással van rá az apja nevelése.


Amennyiben ellened hangolják és a kistestvér ellen, úgy örülhet a férjed, ha felügyelet nélkül még egyszer az életben találkozhat vele.

2016. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!