Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos! Szerintetek megkérdezz...

Fontos! Szerintetek megkérdezzem anyukámtól, hogy volt e 4. gyermeke?

Figyelt kérdés

Néztem ma az iratokat és láttam ,hogy 4 terhességéből 3 gyermek született egészségesen.Nekem még nem beszélt erről, és nem tudom , hogy reagálna. Lehet ezért félt annyira?

Szetintetek megkérdezzem és ha igen , hogyan?

Lány vagyok


2017. márc. 18. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elment a baba vagy abortusza volt. Te tudod, a ti kapcsolatotokba belefér-e ez a kérdés.
2017. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az engedélyével nézted az iratokat, megkérdezheted, legfejjebb nem válaszol. Ha kutattál a dolgai között, akkor nem ajánlom.
2017. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Oka van, hogy nem emlitette. Ne szakits fel regi sebeket kivancsiskodasbol.
2017. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy nem a legjobb otlet, de ha anyukadat nem akarod megkerdezni akkor megkerdezhetned egy olyan rokonotokat, aki tudhat errol,de nem mondja vissza anyukadnak.
2017. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem puhatolozz.kérdezd meg tőle h nem szeretett!e volna több gyereket meg rizsazz egy kicsit aztán ha érzel valamit akkor mond neki mit találtál.persze ez attól is függ hany éves vagy.ha már eleg érett vagy talán nem szid le!
2017. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem tartom jónak, hogy ezzel foglalkozol.

Ezt a kaput anyudnak kell kinyitni, ha valaha is akarja.


Azt sem tartom jónak, nem tiszteled azt, ami csak akkor tartozik Rád, ha anyud akarja.

Ne kukkolj bele abba amibe nem kaptál betekintési engedélyt.

(nem megyünk át a piroson, csak azért, mert épp nincs rendőr a közelben)


Ez övön aluli jellemtelenség. (felnőtt vagy? akkor duplán jellemtelenség).

Szerintem kíváncsi gyerek.

(nem vagyok látnok, és nem is érdekes, hány éves vagy), nem helyes és ennyi.

2017. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

4. Jaa,ha eddig esetleg titkolta,akkor ezután tudná mindenki! Ha abortusza volt,akkor is ezt írják rá,ha bevallotta a dokinál.

Te ismered anyukádat,Én nem haragudnék ha a gyerekem rákérdezne! De amúgy mi jelentősége van? Te ott vagy neki,szeret,félt,ha el is vetette,megvolt az oka rá gondolom!

2017. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

A kérdésedben ott a válasz: 3 gyermeke született egészségesen. Ha hárman vagytok testvérek, akkor a következők történhettek:

1./ Született egy nem egészséges baba, aki meghalt.

2./ Született egy koraszülött baba, aki meghalt.

3./ Spontán vetélés

4./ Abortusz


Kérdezd meg nyugodtan.

2017. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nyugodtan megkérdezheted! Anyukámnak 4 terhessége volt, 1 még nagyon fiatal korában, gyógyszer mellett lett terhes, nem tartották meg apukámmal. A másodikkal sajnos elvetélt, aztán jöttem én, és tesóm :)

Lehet, hogy még jól is esne anyukádnak, ha tudnátok róla beszélgetni. Anyukám sosem zárkózott el a téma elől.

2017. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem rákérdezhetsz nyugodtan! Az én anyukám sajnos egyszer elvetélt, mikor 6 éves voltam. Akkor nem mondta el, de mikor idősebb lettem, beszélt róla.
2017. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!